Horner impresioniran Hamiltonovim potezom u Mađarskoj

Red Bullov šef Christian Horner izjavio je da je impresioniran potezom Lewisa Hamiltona u kojem je Britanac na VN Mađarske predao treće mjesto momčadskom kolegi Valtteriju Bottasu.

Hamilton je propustio Bottasa u zadnjem zavoju utrke ispred sebe nakon što mu je Finac ranije dao šansu da stigne Ferrarijev dvojac.

Lewis je kasnije izjavio da bi ga to moglo stajati prvenstva, ali mu je bilo bitno da održi svoju riječ.

Horner je također izrazio svoje mišljenje o Mercedesovom potezu.

“Bio sam iznenađen. Praktički su rekli Valtteriju da je izvan borbe za prvenstvo kad su to učinili. Bio sam iznenađen kad je Lewis vratio poziciju jer je zapravo dao bodove svome rivalu. Vrlo vjerojatno će na kraju biti borba između Hamiltona i Vettela za naslov.”

“I mi smo to učinili u Monaku prije dvije godine, ali smo bili u drugačijoj poziciji jer se nismo borili za naslov,” zaključio je Horner.

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Leo

Zna Hamilton kakav stroj ima u rukama i ne zabrinjava se peviše …

mika.KA

Iskreno i mene je iznenadio.al svaka cast!

joshuazg04

Hamilton ima bossa….. Ti to nisi, zato te je Vettel zahebavao kako je htio….. i tebe i Webera

Dani

Ima i Horner šefa. A tom je Vettel miljenik.

Related Posts