Toro Rosso će u ponedjeljak objaviti ime drugog vozača

Red Bullov savjetnik Helmut Marko potvrdio je da će ime drugog vozača Toro Rossa biti objavljeno u ponedjeljak 1. prosinca. Za momčad iz Faenze ranije ove godine potvrđen je 17-godišnji Max Verstappen a aktualni vozač Jean-Eric Vergne jučer je rekao kako nakon tri godine napušta Toro Rosso. Najvjerojatniji kandidat je prvak Formule Renault 3.5 Carlos Sainz mlađi iako su u igri još i GP3 prvak Alex Lynn i Pierre Gasly.

Marko je za švicarske medije rekao da će odabrani vozač biti prezentiran sljedećeg tjedna u Sport und Talk emisiji na Red Bullovom Servus TV kanalu.

Osim Toro Rossa, u ponedjeljak bi mogli saznati i vozačku postavu McLaren Honde.

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
stari lisac

Hmmm, a da kojim slučajem Fernando ne prelazi u STR? :haha:

RINDT JOCHEN 1970

Nadam se da ce drugi vozac biti Sainz…. Da vidimo sta on moze. Ja osobno mislim da bi bio jako dobar, bar bolji od maxa….

Related Posts