Bice preticanja. Nadam se malo aktivnijoj utrci,nego Monaco. A znala je ta Valencija iz…nenadit
Flavio
20.06.2012. 11:58
Zašto jedna pobogu, zašto?
ProkletiGad
19.06.2012. 23:56
To da se brze skucaju nekam i ne smetaju ostatku vozaca
Hyinen
19.06.2012. 16:38
Spa je nirvana za Valenciju!
F12012
19.06.2012. 15:58
Nema frke ljudi , gume tj. degradacija će odraditi posao kao šest DRS- zona … 😀
Razer
19.06.2012. 15:17
Sve je u kvalama,startu i naravno gumama.
Ayrton Mclaren
19.06.2012. 15:10
Nažalost ovoj stazi se ne može puno pomći! Moram reći kako me čudi da ipak nisu stavili DRS na startno-ciljnoj ravnini..očekujem najdosadniju utrku ove godine…volio bih da griješim, ali nisam siguran u to…
ma čuo sam da će se izmjenjivati svake druge godine sa barcelonom…ne znam da li je to istina,sljedece sezone dolazu gp francuske, gp new jersey,ne znam tko ispada….nešto je bilo govora o gp argentine na ulicama mar de plate..
Nema te šta čudit, mene barem ne čudi što nisu stavili drs na ciljnu ravnivu jer je to među najkračim ciljnim ravninama. nešto clično kao many cours ciljna ravnina. a da koriste u ciljnoj ravnini drs bilo bi dost opasno kao nešt slično u tunelu monaca.
filipDU
19.06.2012. 14:53
Trebali su stavit 2 minimalno jednu još na startno ciljnoj ravnini 😉
Bice preticanja. Nadam se malo aktivnijoj utrci,nego Monaco. A znala je ta Valencija iz…nenadit
Zašto jedna pobogu, zašto?
To da se brze skucaju nekam i ne smetaju ostatku vozaca
Spa je nirvana za Valenciju!
Nema frke ljudi , gume tj. degradacija će odraditi posao kao šest DRS- zona … 😀
Sve je u kvalama,startu i naravno gumama.
Nažalost ovoj stazi se ne može puno pomći! Moram reći kako me čudi da ipak nisu stavili DRS na startno-ciljnoj ravnini..očekujem najdosadniju utrku ove godine…volio bih da griješim, ali nisam siguran u to…
ma čuo sam da će se izmjenjivati svake druge godine sa barcelonom…ne znam da li je to istina,sljedece sezone dolazu gp francuske, gp new jersey,ne znam tko ispada….nešto je bilo govora o gp argentine na ulicama mar de plate..
Nema te šta čudit, mene barem ne čudi što nisu stavili drs na ciljnu ravnivu jer je to među najkračim ciljnim ravninama. nešto clično kao many cours ciljna ravnina. a da koriste u ciljnoj ravnini drs bilo bi dost opasno kao nešt slično u tunelu monaca.
Trebali su stavit 2 minimalno jednu još na startno ciljnoj ravnini 😉
hahaha :))
Zanimljivo iako i Drs po cijeloj stazi nebi pomogao
točno nemoguće je pretjecati,i ako pokušaš sudar sličan weberu 2010. ovo mi je najgora ulična staza.. teška opasna …
to je Schumi pokušao prošlu utrku, al nije mu se isplatilo.. 😛