Jedna DRS zona u Valenciji

FIA je odlučila kako ćemo na utrci za VN Europe, za razliku od prošlogodišnjeg izdanja, gledati samo jednu DRS zonu.

Točka detekcije nalazi se na kočenju za osmi zavoj, dok će vozači stražnje krilo otvarati na pravcu između 11. i 12. zavoja.

14 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
RapptorTeam-BiH-F1

Bice preticanja. Nadam se malo aktivnijoj utrci,nego Monaco. A znala je ta Valencija iz…nenadit

Flavio

Zašto jedna pobogu, zašto?

ProkletiGad

To da se brze skucaju nekam i ne smetaju ostatku vozaca

Hyinen

Spa je nirvana za Valenciju!

F12012

Nema frke ljudi , gume tj. degradacija će odraditi posao kao šest DRS- zona … 😀

Razer

Sve je u kvalama,startu i naravno gumama.

Ayrton Mclaren

Nažalost ovoj stazi se ne može puno pomći! Moram reći kako me čudi da ipak nisu stavili DRS na startno-ciljnoj ravnini..očekujem najdosadniju utrku ove godine…volio bih da griješim, ali nisam siguran u to…

m

ma čuo sam da će se izmjenjivati svake druge godine sa barcelonom…ne znam da li je to istina,sljedece sezone dolazu gp francuske, gp new jersey,ne znam tko ispada….nešto je bilo govora o gp argentine na ulicama mar de plate..

šalabajzer

Nema te šta čudit, mene barem ne čudi što nisu stavili drs na ciljnu ravnivu jer je to među najkračim ciljnim ravninama. nešto clično kao many cours ciljna ravnina. a da koriste u ciljnoj ravnini drs bilo bi dost opasno kao nešt slično u tunelu monaca.

filipDU

Trebali su stavit 2 minimalno jednu još na startno ciljnoj ravnini 😉

m

hahaha :))

|CRO|-Ferrari

Zanimljivo iako i Drs po cijeloj stazi nebi pomogao

m

točno nemoguće je pretjecati,i ako pokušaš sudar sličan weberu 2010. ovo mi je najgora ulična staza.. teška opasna …

biga

to je Schumi pokušao prošlu utrku, al nije mu se isplatilo.. 😛

Related Posts