Vozački transferi za 2014.

117 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
tpetko

Ruta87

🙂

Majki2111
josip123
matias_f1
croatic f1

Isto kao i ja 🙂

Brian O'Conner
given2drive

Najbolja prognoza do sada :prcnjau:

hattrick
RobertButton
ino11

Moj san 🙂

Alonso fan
amerferrari
Josip Vončina
FelipeMassa_

A zašto satvljate linkove u komentar? 😛 Staviš samo npr. napravio prognozu,ljudi sitnu na ”2014” i pogledaju.. Zašto komplikovano kad može jednostavno? :mrgreen:

given2drive

Zato sto ti uvijek ide pravilo “zasto jednostavno kad moze komplicirano” 😉

enzo1950
JopaF1

EVO GA HEHE

boss
Rebel

https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4360

Malo vjerojatno al živim u nadi 😀

AlonsoForever

evo moje …ma da msm da bi drugčije bilo za sauber i indiu…
al eto
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2874

Saftello
maminho
given2drive

Jedino logicno ti je da je ricciardo prvi vozac u rbru zanimljova logika :prcnjau:

TheChosen

https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1443

malo sam se poigrao sa nekim imenima od sredine prema dolje. gornji dio je ono što je više manje očekivano

given2drive

Zanimljivo je to sto svi, od onih koji su ispunili prognozu, koji su najavljivali i zeljeli a kimi dodje u rbr stavljaju ricciarda 😛

hattrick

Slažem se, vrlo zanimljivo, prvenstveno su me iznenadili RB-ovci…
Možda ipak spadaju u malo realniju ekipu… 😉
Ja osobno mislim da RB neće pristati na Kimijeve uvjete, a i Marko je prejaka ličnost i ima vrlo jake argumente iza sebe da bi se to samo tako desilo (mislim da Kimi dođe), Adrian i Horner sigurno pucaju na Kimija. Mislim da će ih Marko s vremenom opustiti/uvjeriti, ipak je RB škola malo veća stvar od jednog Kimija, pogotovo ako uzmemo da AN i Vettela već imaju… iako znam…, u strahu (od 2014te) su velike oči… pa tako i Hornerove. razumljivo. 😉

Bimbo17
SebVettel10181930
f1fan8150

https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=3042
Samo mozda u Marussiji Jucandella. Guttierez ide ca po meni.

House-13

Moje skromno mišljenje: https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1975
Nisam siguran za Caterham i Marrusiju jer oni primaju vozače kako ko ima love, pa t u može biti bilo ko…

Mateo300
croatic f1

Massa u Caterhamu :nono:

FelipeMassa_

Oh,you son.. :O
Šalim se,nemoj tako :hahaha:

Mateo300

pa ako će itko prihvatit massu,to će bit caterham,to su rekli i preko sky sportsa,ako ode iz ferrarija,bit će mu to kraj karijere,ja kažem da još može u caterham,kako je i kovalainen!!

croatic f1

Stavit ću link svog predviđanja u temu vozačke postave za 2014.Ništa nisam puno mjenjao,samo nekoliko promjena 🙂

Marko Novosel

Sjedni 5 🙂

hattrick

Ja sam sve ostavio manje više isto osim…:

u Marussiji, Juncadellu
u Sauberu, Bianchi
u TR, da Costa
u Ferrari, Hulkenbreg
u RB, Ricciardo

given2drive

A vidi se samo vlastita prognoza ili????
Ps kao sto FM rekao super je ideja 😀

hattrick

jes, samo se vidi vlastita..
i možeš je konstantno mjenjati, u slučaju predomišljaja.

FelipeMassa_

Ali možeš vidjeti i od ostalih,samo treba promjniti link 😉

given2drive

Bila bi veca fora da se vide svi koji stave

FelipeMassa_

Odlična ideja :mrgreen: