A zašto satvljate linkove u komentar? 😛 Staviš samo npr. napravio prognozu,ljudi sitnu na ”2014” i pogledaju.. Zašto komplikovano kad može jednostavno?
Evo odsad pa dok se ne riješe trakavice oko transfera imate ikonicu kraj imena svi vi koji ste postavili prognoze, tako da ostali mogu lako doći do njih. 🙂 A na kraju ćemo postaviti nekakve statistike…
given2drive
27.08.2013. 17:44
Zanimljivo je to sto svi, od onih koji su ispunili prognozu, koji su najavljivali i zeljeli a kimi dodje u rbr stavljaju ricciarda 😛
Slažem se, vrlo zanimljivo, prvenstveno su me iznenadili RB-ovci…
Možda ipak spadaju u malo realniju ekipu… 😉
Ja osobno mislim da RB neće pristati na Kimijeve uvjete, a i Marko je prejaka ličnost i ima vrlo jake argumente iza sebe da bi se to samo tako desilo (mislim da Kimi dođe), Adrian i Horner sigurno pucaju na Kimija. Mislim da će ih Marko s vremenom opustiti/uvjeriti, ipak je RB škola malo veća stvar od jednog Kimija, pogotovo ako uzmemo da AN i Vettela već imaju… iako znam…, u strahu (od 2014te) su velike oči… pa tako i Hornerove. razumljivo. 😉
pa ako će itko prihvatit massu,to će bit caterham,to su rekli i preko sky sportsa,ako ode iz ferrarija,bit će mu to kraj karijere,ja kažem da još može u caterham,kako je i kovalainen!!
…
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2191
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4062
🙂
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1706
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2597
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1283
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1832
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=329
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1175
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1555
Isto kao i ja 🙂
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1469
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=3899
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2019
Najbolja prognoza do sada :prcnjau:
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1145
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=3555
usporedi 😉
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1311
Moj san 🙂
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=25
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2164
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4278
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2561
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=51
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=858
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=806
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2023
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4468
A zašto satvljate linkove u komentar? 😛 Staviš samo npr. napravio prognozu,ljudi sitnu na ”2014” i pogledaju.. Zašto komplikovano kad može jednostavno?
Zato sto ti uvijek ide pravilo “zasto jednostavno kad moze komplicirano” 😉
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2746
EVO GA HEHE
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4971
moje predviđanje
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4360
Malo vjerojatno al živim u nadi 😀
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2141
evo moje …ma da msm da bi drugčije bilo za sauber i indiu…
al eto
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2874
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2793
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=3861
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=35
Jedino logično
Jedino logicno ti je da je ricciardo prvi vozac u rbru zanimljova logika :prcnjau:
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1443
malo sam se poigrao sa nekim imenima od sredine prema dolje. gornji dio je ono što je više manje očekivano
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1653
Evo moje 😀
Evo odsad pa dok se ne riješe trakavice oko transfera imate ikonicu kraj imena svi vi koji ste postavili prognoze, tako da ostali mogu lako doći do njih. 🙂 A na kraju ćemo postaviti nekakve statistike…
Zanimljivo je to sto svi, od onih koji su ispunili prognozu, koji su najavljivali i zeljeli a kimi dodje u rbr stavljaju ricciarda 😛
Slažem se, vrlo zanimljivo, prvenstveno su me iznenadili RB-ovci…
Možda ipak spadaju u malo realniju ekipu… 😉
Ja osobno mislim da RB neće pristati na Kimijeve uvjete, a i Marko je prejaka ličnost i ima vrlo jake argumente iza sebe da bi se to samo tako desilo (mislim da Kimi dođe), Adrian i Horner sigurno pucaju na Kimija. Mislim da će ih Marko s vremenom opustiti/uvjeriti, ipak je RB škola malo veća stvar od jednog Kimija, pogotovo ako uzmemo da AN i Vettela već imaju… iako znam…, u strahu (od 2014te) su velike oči… pa tako i Hornerove. razumljivo. 😉
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4968
Povratak Kamuia 😉 😉
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=2310 evo moje:DD
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=3042
Samo mozda u Marussiji Jucandella. Guttierez ide ca po meni.
Moje skromno mišljenje: https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1975
Nisam siguran za Caterham i Marrusiju jer oni primaju vozače kako ko ima love, pa t u može biti bilo ko…
Evo moja: https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=1767
Massa u Caterhamu :nono:
Oh,you son.. :O
Šalim se,nemoj tako :hahaha:
pa ako će itko prihvatit massu,to će bit caterham,to su rekli i preko sky sportsa,ako ode iz ferrarija,bit će mu to kraj karijere,ja kažem da još može u caterham,kako je i kovalainen!!
https://www.gp1.hr/igra-2014/?a=pregled&uid=4140 moja
Stavit ću link svog predviđanja u temu vozačke postave za 2014.Ništa nisam puno mjenjao,samo nekoliko promjena 🙂
Sjedni 5 🙂
Ja sam sve ostavio manje više isto osim…:
u Marussiji, Juncadellu
u Sauberu, Bianchi
u TR, da Costa
u Ferrari, Hulkenbreg
u RB, Ricciardo
A vidi se samo vlastita prognoza ili????
Ps kao sto FM rekao super je ideja 😀
jes, samo se vidi vlastita..
i možeš je konstantno mjenjati, u slučaju predomišljaja.
Ali možeš vidjeti i od ostalih,samo treba promjniti link 😉
Bila bi veca fora da se vide svi koji stave
Odlična ideja