Bottas: Bahrein nam je otvorio oči

Iako kofere za Kinu, koja se vozi već ovaj vikend, sprema sa drugim mjestom u džepu, Valtteri Bottas nije baš zadovoljan. Vjeruje kako je mogao doći do pobjede na VN Bahreina, ali više od svega svjestan je da je protekla utrka otkrila sve slabosti koje Mercedesov W09 ima.

Srebrne strijele cijeli trkaći vikend su lovile Ferrari, a nedjeljna utrka je bila samo refleksija sporijeg tempa sa slobodnih treninga. No, Bottas kaže kako će se njegova momčad oporaviti.

“Mislim da nam je ovaj vikend zaista otvorio oči što se tiče polja na kojima još uvijek moramo dosta raditi,” rekao je Bottas.

“U određenim uvjetima je jako, jako brz, ali ovdje smo mogli vidjeti neke slabosti. Bio je ovo važan vikend za nas. Moramo biti sigurni da napredujemo i da ispravljamo sve negativnosti s bolidom,” dodao je Finac.

 

 

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Desmosedici

Nije bio problem u Mercedesu nego u njemu. Imao je “meč loptu” 5 krugova prije kraja i izgubio je. Da jsu ili Lewis ili Seb bili na njegovu mjestu sigurno bi napali bi bez razmišljanja. a kako bi sve završilo, ne znam.

imam polozenu vozacku

valteri je super vozač, ali ta hladna finska krv….fali mu vruće krvi za biti prvak

Related Posts