VIDEO: Kimi Raikkonen vraća se u Formulu 1!

Lotus Renault nas sa zadovoljstvom obavještava da će Kimi Raikkonen biti naš vozač za duću sezonu! Nakon što je napustio Formulu 1 krajem 2009., svjetski prvak iz 2007. odlučio se vratiti i pritom potpisao dvogodišnji ugovor s Lotus Renaultom.

Kimi Raikkonen

“Oduševljen sam povratkom nakon dvije godine pauze i zahvalan sam Lotusu što mi pruža ovakvu mogućnost. Moj relijaški period bio je koristan za moju vozačku karijeru, ali ne mogu zanijekati da je u ovoj odluci prevagnula moja glad za ponovnim utrkivanjem u Formuli 1. Nije bilo teško odlučiti se za Lotus Renault jer znam kakve ambicije imaju. Sada se nadam da ću igrati važnu ulogu u dovođenju ove ekipe na vrh poretka.”

Gerard Lopez, Genii Capital

“Cijelu godinu tvrdimo da naša ekipa okrene jednu sasvim novu stranicu. Trudili smo se postaviti uspješnu strukturu koja bi ekipi omogućila da dođe u vrh natjecanja. Kimijeva odluka da se vrati je samo prvi korak koji smo ostvarili, a vjerujemo da će ih biti još u budućnosti. Naravno, svi se radujemo suradnji s svjetskim prvakom. U ime cijele momčadi – želim Kimiju dobrodošlicu!”

130 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Kimmirules

jjjjjjeeeeeeeesssssssss,jjjjjjeeeeesssss jjjjeeeeeeesssssss jjjjjeeeeeessssss
tooooooooo toooooooo toooooo
ako nekome nije jasno evo cara nazad sad samo dočekat novu sezonu malo bolji bolid da slože u Lotusu i evo problema na gridu . e sad ću i ja imat zakoga navijat nedijeljom, hvala bogu i kimmi se opametio pa se vratio
jes jes jes jes jes

filip DU

JEDVA ĆEKAM SLIJEDEĆU SEZONU KAKVA EKIPA U F1 😉 😉 😉

Valsimot

Da,on sjeda u nekonkurentan bolid,ali vidjet cemo kako ce Renault stajati iducu sezonu.Ni 2004.nije bio konkurentan,pa je 2005.skinuo Schumija i doslovno dominirao te i iduce godine.Ja se nadam da ce se vratiti i boriti za naslov.Kako god bude,veseli me povratak Kimija i oporavak Kubice.

Ttejac

welcom , the king of spa!! 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=gP-jRSr9gK8

Denis

Molim vas ljudi smirite tenzije…pa Vitalij Petrov ga neće pojesti za doručak,pojesti će ga za zajutrak 😉

ivek

koje budale-umjesto da ulažu u mlađe šofere oni ovog propaliteta dovedu-nije zaslužio nijedan naslov-hamilton mu ga poklonio…pa Senna bi bar koji put izbacio Mercedese da Petrov osvoji koji bod…

mickey

zao mi je bilo sto je ikako otisao…ali evo ga nazad nadam se da ce se vratiti u formu i da ce biti onaj stari,, 😉

sone

Bice iduca sezona mnogo zanimljiva,pa neka se bori i za 10 mesto samo neka se vratio.

serator

Jedno je sigurno KIMI može izvući 120% iz bolida , a za koje mjesto će boriti ovisi ponajprije o aerodinamičkom inženjeringu a ne o renaultovom motoru.
Glavno je da se KIMI nama vratio.

avalon

baš me zanima kakvi će komentari bit kad započme sezona 2012. naravno da će puno toga zavisit i o lotusu ( renaultu ) jer ako se malko vratimo unazad ovi bolid je 2009. vozija alonso i završija sezonu ka 9. svi znamo da je fernando top vozač i da izvlači max iz bolida ( dokaza i u ferarriu ove godine) …2010. je bolid vozija kubica i završija ka 8. i kubica je super brz i izvlači max iz bolida . 2011. ne treba ni spominjat mada…svi prvi komentari kad je na pola sezone dolazija bruno senna su bili pozitivni i… Read more »

mari0111

kimi is back !!!! 😀 😀

229

aleluja

l l

Treba li uopće ovo komentirati…the king of ice is back! 🙂
Let’s rock and roll, and eat some ice creams! 😉

schumi&massa

po ovome se vidi koja je kimi veličina… nikad vise komentara za krace vrijeme i svi pozitivni sto se rijetko desava

alex

kako ste smješni,pa zar još niste skužili da se za pobjede bore samo vozači RBR,Ferrarija i Mc Larena,a ostali samo skupljaju otpatke! Di ćete veći dokaz od Schumija.

Gord

Nažalost, mislim da će kao i Schumacher biti drugi vozač momčadi. Zbog ovoga ću dobiti dosta “minusa” no to je realnost. Brzina se gubi s viškom godina i manjkom motiva.

campo

Sada će Schumi imati pajdaša za pošteno se napiti. Sretno Kimi !
Od trenutka kad je potjeran iz Ferraria čekam ovaj dan ( definitivno jedan od ljepših trenutaka kad sam danas čul na radiu da se vraća).

Cad

Može se vratit Senna, ali formuli treba da se vrati trka u konstrukciji motora umjesto ovog aviomodelarstva….

DoDo13

dobro došao natrak u najbrži cirkus na svijetu. opet ćemo uživati u tvojoj vožnji. žao mi je što se nije uspio dogovoriti sa Williamsom.

kimi

Ne mogu još doć k sebi! Dobrodošao majstore!!!

Janko Mikac

Ovo je definitivno jedna od najljepših Formula 1 vijesti ove godine

wajti

od kad si otišao f1 je bila pusta i prazna jednostavno nisam više imao volju gledati f1!a sada kad sam čuo da se vračaš jedva čekam novu sezonu….SRETNO ICEMAN!!!

denisistra

ljudi, Kimmijeva i Scumacherova pauza nije isto!!!!!!

OptimusPrime

“DRS… thats just one button” 😀

nadam se samaranju petrova a sve vise od toga bi bio veliki uspjeh zbog trenutne a nazalost mislim i buduce forme lotusa…

P.S. jedva cekam izjave 😀

Du-schumi01

naravno drago mi je da se iceman vratio.ali ljudi malo ste nerealni.on je vrhunski vozac,ali s lotusom nece postic vrhunske rezultate.prvo zato sto se vratio nakon dvogodisnje pauze a to nije malo.kako je schumi reka.osjecaj za voznju nakon penzije mi se vratio nakon 15 krugova ali pune duze je trebalo do onoga dijela di treba vozit na limitu i vozaca i bolida.to je mali problem nakon pauze.a druga stvar je sto lotus mora popravit bolid za 2 sekunde po krugu na svakoj stazi a da ostali konkurenti se ne poprave.to je nemoguce!ali bar cemo uzivat u beskompromisnim borbama na stazi

renault-r26

odlicna vijest samo je pitanje kako ce se ta momcad zvati zbog financiskih problema!

Ferrari power

odlicno. meni je oduvijek bio fascinantan jer njega nista ne j… sretno !

Inoha

welcome!!!

enzo813

Hvala Kimi!!!!!!!!!!!!!!!

sandro 1972

Bravo xxx drago mi je da si i ti prepoznao talent i znanje Kimija. Bravo majstore

XXX

Bravo majstore,konacno da se san ostvario da i ti se vratis pa da pokazes da i ovaj nekadasnji sampionski bolid moza da ide mnogo dobro u tvojim rukama……JEEEEESSSSSSSSSSSSSSS

KOve

Tako sam se veselio da će u Williams, a ne za ove pohlepne biznismene! 🙁

sandro 1972

Bravo Kimi , sad ćemo vidjeti tko je broj 1. vjerujem u odličan uspjeh i plasmanom među 4 . definitivno sam siguran. Nitko ne može ono šta Kimi može. Hvala ti šta si se vratio u F1. Yesssssssssss

romano

Kimi je kralj nakon Shumija! Samo da dobije konkurentan bolid.

Razer

Bas me zanima oce li opravadati ocekivanja.

vwvtc

super vijest a sad se vi frikovi iz lotusa pobrinite da napravite konkurentan bolid,još samo da i Kubica bude spreman

bana

koja dobra vijest.odlicno

m1k1

6 svjetskih prvaka od iduće godine na gridu uhuhuhuhuhuuhuh

trolololo

a jooj da je još i kubica s njim 🙁

filip1308

Kraljino, uljepšat ćeš mi ovih 3 i pol mjeseca do nove sezone. 🙂

brq

Baš mi je drago za ovo! Opet ću počet detaljnije pratiti cirkus. Malo je bljedunjav na videu, izgleda da su ga rano digli. Znači Kimi se dokopao dionica Lotus – Renaulta?

iwanchek

tu će samo doć do izražaja raspadanje jadnog lotusa! kimmiju treba konkurentan bolid a ne zadnja rupa na fruli, i još pritom govorit da će vratit lotus na sam vrh! nitko ne sumnja u njegove sposobnosti vožnje, al lotus dovest može samo do cilja, prvi da, al untaraškim poretkom!

Lewis meteor

Bravo! Samo još da se mogu nekako izjednačiti svi bolidi po perfomansama, to bi bila ludnica……Ali dobro je i ovo, neka mu je sa srećom….

FiC212

Teško da će Petrov izvisit (nažalost), ipak on plaća Raikkonenov povratak.. Mislim da je Kubica već izvisio.. Njega ćemo gledat u Ferrariju 2013.

BNL.McLaren

sad mi jos nesto nije jasno…renault je reko da kubicu ceka mjesto kad se oporavi..A to mjesto je sad uzeo kimi…jel to znaci da ce petrov izvisit kad se kubica oporavi?

Black Queen

U ovom videu Kimi priča više nego cijelu karijeru u F1 😀

alonso

dobro je reno naso zamjenu koja je cak i bolja od kubice i msm da ce sljedeca sezona bit vrh,sad se medu ferari,redbull,mclaren mozda uguraju renault i mercedes

HONDA

Dževade ne lupa ko max po diviziji. Super za Kimia i F1!

BNL.McLaren

toooooooo 😀 😀 😀

boris

Odlicno iduca godina ce biti jedna od najboljih u istoriji cirkusa f1,samo imena Mihael,Alonso,Kimi,Hamilton,Baton,Sebastijan, sve sampioni svijeta.Zaista se radujem iducoj godini bice svega.

Related Posts