Održana je press konferencija za VN Singapura. Na prvom dijelu sudjelovali su Fernando Alonso (McLaren), Lewis Hamilton (Mercedes) i Jolyon Palmer (Renault), a na drugom Daniel Ricciardo (Red Bull), Kevin Magnussen (Haas) i Lance Stroll (Williams).
Prvi dio
https://www.youtube.com/watch?v=ReK_GHub_O0
Drugi dio
Ove presice su nekako postale bezveze,nekada mi je to bilo puno zanimljivije.