Asfaltirali su parabolicu !!! ??? nisu normalni ! 🙁
Mateo300
27.08.2014. 21:02
Zašto ne 2013 ?
JopaF1
27.08.2014. 20:59
Tad je Red Bull otisao praznih ruku iz Monze, bez bodova,a u sljedecoj utrci pobjedili, i ove godine ce razlika medu stazama pridonjet mjesanju poredka.Williams i Mečka ce sigurno zablistat u Monzi,a u Singapuru se otvara mozda sansa za Ferrari da iznenadi i uzmu jos jedno postolje posto mislim da u Monzi nemaju sanse,al opet nikad se nezna 😉
doniceman_sb
27.08.2014. 20:32
pozdrav svima. zanima me dali netko ima ili zna gdje se može naći snimka iz 2012g,utrka brazil gdje vettel sa sva četiri kotača siječe crtu za boks??
2013g massa radi istu stvar i dobiva kaznu zbog toga..treba mi i ta snimka ako netko zna ili ima. ne mogu ih naći.
i jel netko zna jel se dobivala kazna za taj slučaj 2012g kao 2013g?
hvala
given2drive
27.08.2014. 17:26
I na kraju videa…visoko na nebu viori hrvatska zastava :proud: :hahaha:
aaaahh monza <3
Asfaltirali su parabolicu !!! ??? nisu normalni ! 🙁
Zašto ne 2013 ?
Tad je Red Bull otisao praznih ruku iz Monze, bez bodova,a u sljedecoj utrci pobjedili, i ove godine ce razlika medu stazama pridonjet mjesanju poredka.Williams i Mečka ce sigurno zablistat u Monzi,a u Singapuru se otvara mozda sansa za Ferrari da iznenadi i uzmu jos jedno postolje posto mislim da u Monzi nemaju sanse,al opet nikad se nezna 😉
pozdrav svima. zanima me dali netko ima ili zna gdje se može naći snimka iz 2012g,utrka brazil gdje vettel sa sva četiri kotača siječe crtu za boks??
2013g massa radi istu stvar i dobiva kaznu zbog toga..treba mi i ta snimka ako netko zna ili ima. ne mogu ih naći.
i jel netko zna jel se dobivala kazna za taj slučaj 2012g kao 2013g?
hvala
I na kraju videa…visoko na nebu viori hrvatska zastava :proud: :hahaha:
I ja dolje u publici,kad se sjetim suza krene…
samo što to nije Hrvatska nego Hercegovačka zastava na kojoj piše Čapljina 😛 ako se misli na ovu najvišu
Ma vazno da je crven-bijeli-plavi i sahovnica
😉
Nisam ja mislio na zastavu nego nostalgija,to mi je bio jedan od ljepših izleta u životu i pamtit ću ga dok sam živ.