sta reci nego.. pre fin sazetak od prosle godine.. nadam se da ce ovogodisnja utrka biti jos spektakularnija od proslogodisnje 😉
Goran
18.09.2012. 16:37
Ja se samo nadam utrci bez ikakvih kazni sudara i slicnih sr…. A neka najbolji pobjedi! Moje misljenje da bi ovo mogla biti zanimljiva utrka bez obzira sto je gradska! Posebice ako uvjeti budu kakvi su najvaljivani!
Kimi the Iceman
18.09.2012. 16:32
linkin park,,najjači chester na početku, bice opasna utrka vjerojatno bolja od 2011
aaancy
18.09.2012. 13:55
Odlican uvod za nadolazeci vikend. Samo sto sumljam da ce omjer snaga biti kao lani kad je vlado RB, mislum da nas ocekuje jos i vise zanimljivosti kao i dosada u ovoj sezoni 🙂
damir76
18.09.2012. 13:41
Meni osobno uz Spa i Monaco najiščekivanija utrka, noć, svjetla, show, uska staza… što će tek ovdje napraviti Grosjean i Maldonado… 😉 safety car najsigurnija oklada… can’t wait…
@aaancy Sto sam pretjerao, pa tako je bilo prosle godine, moglo se cuti na videu izmedju ostalog… Da nije doslo do tolike izmjene bolida prasio bi mladic i ove godine, no dobro, sezona jos traje valjda ce i Alonsa prestati sreca 😛 😛 😛 😀 😀 😀
pobjeđuje alonso 1. vozi se po noći a ferrariju odgovara niža temperatura 2. padat će kiša a to je opet dobro za alonsa u šta smo se uvjerili ove godine nekoliko puta 3. alonso uvik na ovakvim stazama dobro odvozi tipa singapur ili monako 4. rade i novi upgrade čini mi se da imaju neke bolje kočnice nešto su sakrivali u monzi moglo bi valjat 🙂 a massa na postolju sigurno FORCA FERRARI 🙂
Totalno na mjestu!!! Samo da vise vidimo oba Ferraria na podiju naakon dugo vremena, a uostalom kako stvari stoje uopce nije nemoguce, Massa iz utrke u utrku sve bolji!!!!
1.Krivo: vozi se po noći ali temperature nisu niske pogledaj zemljopisnu kartu 2.Krivo: takva ti je bila prognoza i lani kiša u Sing.pada preko dana a po noći suho 3 Točno 4 Točno
Ne razvoj utrke ovakav red bull smisli ilegalnu podnicu difuzor i ispuh papobjedi sve i jednu utrku do kraja! Da bi bernie i vi tu skupa s Vetmom bili sretni!
Misliš da je nalaženje rupe u zakonu isto što i tražiti od partnera da namjerno izazove nesreću da bi ti pobjedio.
Sve momćadi balansiraju na rubu pravilnosti, a samo je jedan vozač došao do pobjede namještajući nesreću.
f193
18.09.2012. 08:35
najdosadnija sezona u zadnjih 7 godina, totalna dominacija red bull-a, pa samo pogledajte s kojom lakoćom prolaze ostale bolide, inače je to Alonsova staza tak da očekujem barem postolje 😀
Po tome je pola kalendara ‘vettelova utrka’, gledajući prošlu sezonu 😀 .Pričalo se na veliko kako je Kimi kralj Spa, pa se opet pokazalo – nemaš najbrži bolid (ili drugi najbrži), nema ni pobjede. Tako da Alonsa neće spasiti to što je to ‘njegova utrka’ ako ne bude bolid konkurentan, isto tako ni Lewisa, ni Seba, ni Kimija..
Cim Vettel nevodi dosadna sezona, pa onda zagasite tv i ostale aparate jer dominaciju RB ove sezone necete vidjeti pored ovako naprednog Mcl i Ferraria.
ferrari supporter
18.09.2012. 02:03
Većina Vas očekuje dosadnu ili bar manje zanimljivu utrku od prijašnjih,ali ja imam neki osjećaj da će ovo biti utrka sezone ili bar među najboljim utrkama sezone,jednostavno osjećam da nas čeka ludilo!
Hmm..prognozira se kiša, tako da po nekoj mojoj procjeni, kiša bi trebala od ove ceremonije napraviti pravu utrku punu događanja..jer ipak bi to bilo noć + kiša (ajmo reći, najteži uvijeti)
Sve u svemu očekujem najmanje spektakl 🙂
Opet pederska muzika…
sta reci nego.. pre fin sazetak od prosle godine.. nadam se da ce ovogodisnja utrka biti jos spektakularnija od proslogodisnje 😉
Ja se samo nadam utrci bez ikakvih kazni sudara i slicnih sr…. A neka najbolji pobjedi! Moje misljenje da bi ovo mogla biti zanimljiva utrka bez obzira sto je gradska! Posebice ako uvjeti budu kakvi su najvaljivani!
linkin park,,najjači chester na početku, bice opasna utrka vjerojatno bolja od 2011
Odlican uvod za nadolazeci vikend. Samo sto sumljam da ce omjer snaga biti kao lani kad je vlado RB, mislum da nas ocekuje jos i vise zanimljivosti kao i dosada u ovoj sezoni 🙂
Meni osobno uz Spa i Monaco najiščekivanija utrka, noć, svjetla, show, uska staza… što će tek ovdje napraviti Grosjean i Maldonado… 😉 safety car najsigurnija oklada… can’t wait…
heheh, barem jedan ulazak ak ne i vise 🙂
Dao sam ti plus samo zbog safety car-a maldonada i groznog. A noc svijetla i show su dijelovi f1 koji mene osobno tjeraju na povracanje.
Alonso VS Massa roller coaster fight.
Bilo je to dobro vrijeme… 1 bod do naslova u Singapuru, al dobro, bice sladje kad u zadnjoj trci uzme 3. titulu za redom 😀
i sto bilo kad si se probudio?
adabi (Y) i ja kazem , sećer na kraju 🙂
Masta radi svasta 🙂 Al ipak si pretjero !!!!
Vettel Mostar sreca se okrece neide uvjek na istu stranu!
Nekazem da je nemoguce ali prosle dve god je RB imao daleko bolji bolid nego ove godine i zato nevjerujem u njihov trijumf!
@aaancy Sto sam pretjerao, pa tako je bilo prosle godine, moglo se cuti na videu izmedju ostalog… Da nije doslo do tolike izmjene bolida prasio bi mladic i ove godine, no dobro, sezona jos traje valjda ce i Alonsa prestati sreca 😛 😛 😛 😀 😀 😀
a je lani ali dvaput istu gresku malo tko ce ponoviti, i to na istoj stazi, nije nemoguce ali 95% sam sigurna da se to nece ponoviti.
Pratite desnu osobu sa vase strane.Nije znao sto ga je snaslo..hahahahahah
http://www.youtube.com/watch?v=ijuQwnfBBZw
predobro kad otvori usta na 0:25
haaaaaaaaaaahahahahaha
massa koristi taft gel,nije mu se friz pokvario 🙂
rollercoaster ima jeb….. ubrzanje
masa je to nekako bolje podnio alonso se malo iznenadio bar po meni
Alonso bi bio najsretniji kada bi svi na gridu vozili na njega..
ti bi ocito bio najsretniji da se nikad nije ni rodio?
nije istina
pobjeđuje alonso 1. vozi se po noći a ferrariju odgovara niža temperatura 2. padat će kiša a to je opet dobro za alonsa u šta smo se uvjerili ove godine nekoliko puta 3. alonso uvik na ovakvim stazama dobro odvozi tipa singapur ili monako 4. rade i novi upgrade čini mi se da imaju neke bolje kočnice nešto su sakrivali u monzi moglo bi valjat 🙂 a massa na postolju sigurno FORCA FERRARI 🙂
kartikeyan prvi u singapuru kakav alonso 😀
prvi odzada
odgovara i reb-bullu niza temperatura,a znamo kakvi su po gradskim utrkama,samo pogledaj monako 🙂
pa kazen 1. alonso 2. vettel 3. massa
obrni prva dva i valja ahhahaa :)))
hahaha to ce se na stazi rijesit
Weber je pobjedio u monacu i naslagao vlakic iza sebe ,a da je jedno posteno mjesto za pretjecanje tamo nebi ni vidio ni p od pobjede!
Pobjeđuje Alonso. Massa odigra ulogu Piqueta. Sve sređeno
dobarrrrrrrrrrrrr,drukcije on nezna…
ne ti miha znas! Najbolje bi bilo da tebi netko da da vozis!
ehehehe
Totalno na mjestu!!! Samo da vise vidimo oba Ferraria na podiju naakon dugo vremena, a uostalom kako stvari stoje uopce nije nemoguce, Massa iz utrke u utrku sve bolji!!!!
1.Krivo: vozi se po noći ali temperature nisu niske pogledaj zemljopisnu kartu 2.Krivo: takva ti je bila prognoza i lani kiša u Sing.pada preko dana a po noći suho 3 Točno 4 Točno
Aj aj aj nek ti bude hahah ali 3. nezna ni vakula
Razvoj utrke:
Massa preuzima ulogu Piqueta-> SAFETY CAR
i naravno pobjedu Alonsa
Ne razvoj utrke ovakav red bull smisli ilegalnu podnicu difuzor i ispuh papobjedi sve i jednu utrku do kraja! Da bi bernie i vi tu skupa s Vetmom bili sretni!
Misliš da je nalaženje rupe u zakonu isto što i tražiti od partnera da namjerno izazove nesreću da bi ti pobjedio.
Sve momćadi balansiraju na rubu pravilnosti, a samo je jedan vozač došao do pobjede namještajući nesreću.
najdosadnija sezona u zadnjih 7 godina, totalna dominacija red bull-a, pa samo pogledajte s kojom lakoćom prolaze ostale bolide, inače je to Alonsova staza tak da očekujem barem postolje 😀
IT’S true 🙁
Po cemu je to Alonsova staza? Nije valjda po onoj namjestenoj pobjedi 😀
Zapravo, po pobjedi sa poleom, vodstvom od starta do cilja i najbrzim krugom 2010.
Po tome je pola kalendara ‘vettelova utrka’, gledajući prošlu sezonu 😀 .Pričalo se na veliko kako je Kimi kralj Spa, pa se opet pokazalo – nemaš najbrži bolid (ili drugi najbrži), nema ni pobjede. Tako da Alonsa neće spasiti to što je to ‘njegova utrka’ ako ne bude bolid konkurentan, isto tako ni Lewisa, ni Seba, ni Kimija..
Cim Vettel nevodi dosadna sezona, pa onda zagasite tv i ostale aparate jer dominaciju RB ove sezone necete vidjeti pored ovako naprednog Mcl i Ferraria.
Većina Vas očekuje dosadnu ili bar manje zanimljivu utrku od prijašnjih,ali ja imam neki osjećaj da će ovo biti utrka sezone ili bar među najboljim utrkama sezone,jednostavno osjećam da nas čeka ludilo!
nadajmo se hej 🙂
nekako ova sezona sve je zanimljivija iz utrke u utrku, svaka utrka zanimljivija od predhodne, pa tako da ocekujemo jos koji preokret u ovoj utrci 🙂
Jedino dobro na ovoj stazi je ambijent. I naravno novac za Bernija. 🙂
Očekujem dosadnu utrku.
Hmm..prognozira se kiša, tako da po nekoj mojoj procjeni, kiša bi trebala od ove ceremonije napraviti pravu utrku punu događanja..jer ipak bi to bilo noć + kiša (ajmo reći, najteži uvijeti)
Sve u svemu očekujem najmanje spektakl 🙂
Za sada kiše nema u nocnom terminu kvala i utrke vec oba dana u jutarnjim satima;)
HAOS
Pa evo ti gore videa od prosle sezone. Bez kise, a utrka je bila pravo zanimljiva.