Na Silverstoneu smo gledali uzbudljive dvoboje vozača Ferrarija i Red Bulla, a šef talijanske momčadi Mattia Binotto kaže da se u Ferrariju moraju primiti posla, kako ih Red Bull ne bi prestigao u borbi za status druge momčadi Prvenstva.
Charles Leclerc i Max Verstappen vodili su sjajnu borbu za posljednje mjesto na pobjedničkom postolju Velike nagrade Velike Britanije. Na njemu je na kraju stajao monegaški vozač Ferrarija, nakon što je Verstappen doživio sudar sa Sebastianom Vettelom.
U većem dijelu utrke činilo se da je Red Bullov bolid sposoban ići brže od Ferrarijevog, što je Verstappen i pokazao pretjecanjem Vettela neposredno prije spomenutog incidenta. Uzmemo li u obzir i činjenicu da Red Bull ima jednu pobjedu ove godine, za razliku od Ferrarija, Talijani bi se trebali zabrinuti za svoj status prvog Mercedesovog pratitelja.
O nedavnim nastupima Red Bulla Mattia Binotto kaže: “Definitivno su napredovali. Pogledamo li zadnje dvije utrke, činjenica je da su pobijedili u Austriji i da su ovdje bili vrlo kompetitivni u utrci.”
“Mislim da su naš i njihov bolid vrlo blizu, a posljednje dvije utrke to su i pokazale. Jesu li oni drugi ili smo mi, rekao bih da je prilično neizvjesno.”
U konstruktorskom poretku Ferrari još ima solidnu bodovnu zalihu – 52 boda prednosti u odnosu na Red Bull, ali to može zahvaliti isključivo lošoj formi Pierrea Gaslyja. Max Verstappen treći je u poretku vozača, ispred obojice Ferrarijevih pilota.
“Mislim da nam ova situacija treba biti dodatni poticaj za napredak. Trebali bismo biti sposobni boriti se za prvu poziciju na svakoj utrci, bez obzira na kojoj smo stazi, a to nije bio slučaj ovdje na Silverstoneu i nema sumnje da smo razočarani zbog toga.”
“Rekao bih da smo nakon kvalifikacija ipak očekivali bolji rezultat, ali brzina u utrci nije bila dovoljno dobra i mnogo je stvari koje trebamo popraviti”, poručio je Binotto.
Nema baš puno veze za temu,samo mali podsjetnik,
Na današnji dan 2015. je preminuo Jules Bianchi.
Charles Leclerc i Jules Bianchi, koji bi to dvojac bio u Ferrariu!!
Honda jos uvijek kaska za Ferrarievim motorom no zato je aerodinamicki paket slozen oko motora daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko bolji od Ferrarijeog i to je ono zapanjujuce. Opet ponavljam F1 treba konacno prestati nagrađivati Ferrarievu nesposobnost i novce dijeliti ravnopravnije da samo natjecanje bude kompetitivnije i da ostale ekipe dobiju mogucnost napada na ovu trojku naprijed. Zaista je sramotno da u ovako velikom sportu jedna momcad stalnim ucjenama sebi omogucuje stotine miliona dolara zbog neke povijesti. Ne mogu ni zamisliti da NHL, NBA ili Liga Prvaka daje stotine miliona dolara klubovima koji su zapoceli natjecanja, to jednostavno mora prestati zbog svih nas koji… Read more »
E vidiš to je ferrari i to je to.. Tu su od samog početka i ostat će… Ostali dolaze i prolaze
Pravo je pitanje da li je Hondin motor slabiji od Ferrarijevog,ili recimo Renaultov ili Mercedesov…jedina prava izmjera bi bila na dinamometru,a sve ostalo su špekulacije. Kad bi gledali samo Haas ili Alfa Romeo rekli bi da je Ferrarijev motor u debelom zaostatku za ostalima…i svi bi pričali o nekih 50-70 ks manje od konkurenata…istina je samo jedna,da nitko od nas stvarno nema pojma koliko koji motor ima snage…i ona na kraju nije ni bitna,najvažnije je tu snagu prenesti na stazu. Pošto sam malo stariji od većine ljudi koji ovdje chataju navest ću jedan primjer iz svjetskog prvensta u motociklizmu još… Read more »
Brutalan kao Ducati Desmosedici..Hahaha! Šalu na stranu, mislim da je Hondin PU još uvijek najslabiji. One usporedbe, Ferrari, Alfa, HAAS nisu mjerodavne da se o9cjeni snaga PU. Što bi rekao za Mercedesov PU gledajući rezultate Racing Pointa i Williamsa?
Tvorničke ekipe dobivaju najbolje motore i to je činjenica!
Iako su oni isti kao i kod ekipa koje su klijenti,ali stvar je u tolerancijama ili zazorima kako kome drago.
Uvijek će najsavršeniji blok voziti tvornička ekipa,klipove ili radilice isto…ležajeve…pa će konačni sklop davati više snage od onih kod klijenata.
Bivši vlasnik Formule 1, Bernie Ecclestone, tvrdi da bi Ferrari mogao formirati novu trkaću seriju i povući mnoge ekipe za sobom. Štoviše, Ecclestone kaže da su pregovori već počeli. Nije tajna da je Ferrari nekoliko puta prijetio odlaskom iz F1 ako pravila za 2021. ne budu u skladu s njihovim poslovnim planovima. Iako mnogi misle da je to samo pregovaračka pozicija kako bi postigli ono što žele, Ecclestone misli da je prijetnja realna te da je Sergio Marchionne već progovorio o novoj seriji. “Neki ljudi razmišljaju o novoj seriji,” kaže Ecclestone. “Sergio je već pričao s drugim ljudima o tome.”… Read more »
Nekima se daju povjerljive informacije, tj. upute što će i kako razvijati, zatim se to sve zaštiti nekakvim tokenima, pa se usred sezone za njih posebno razvijaju nove gume, nekima se gleda kroz prste kad njihovi vozači divljaju, a nekima se daju veći novci da sve to trpe i da ne odu iz ovog cirkusa jer su brand i zaštitni znak ovog takmičenja. Tako ti je to. Sreća da se takvi kao ti ništa ne pitaju.
Adrian Newey prošle sezone i ove nije imao svoju originalnu ideju. Prvi put što ja znam da je nekoga kopirao i to baš Simonea Restu tj. Ferrarijev aerodinamički koncept. Nije sam Adrian to uradio već i Mclaren, dijelom Toro Rosso i Renault, a Alfa i HAAS da ne pominjem. Naravno, Adrian je sve to dalje razrađivao i uspio je to savršeno kompaktno upakirat.
Originalna ideja je praktički nemoguća danas,aerodinamičari rade u vrlo uskim područjima zbog pravila i naravno da se kopiraju tuđe ideje…toga je uvijek bilo i bit će…ništa novog
sto vasi inzinjeri te svoje ideje nisu nastavili razradjivat pa da ih kompaktno uklope vec napustise a adrijan nastavi.EEE to ti ja govorim imate problem u tehnickom odjelu krenete pa stanete i dalje neznate tu vam je problem nikakva fia bia mia merc red bull vec vi sami sto se vrtite u krug
Vidim kako se naslađuju navijači Mercedesa,ali imaju i pravo,jer ovo što se događa u Ferrariju je jednostavno sramotno…međutim,kolo sreće se okreće. Što se tiče Red Bulla ,tvrdim,da imaju motor Mercedesa bili bi najbrži…oni su uvijek imali najbolju šasiju u prvenstvu,prvenstveno zadnjih 10 godina. I nije to nimalo čudno s obzirom da tamo radi najveći um i genij aerodinamike današnjice,a zove se Adrian Newey. Posljednja osoba koja mu je mogla parirati bio je Rory Byrne u Ferrariu u vrijeme ere Schumachera,ali on se umirovio i čovjek ima već i neku godinicu… Prema tome,sve me navodi na pomisao kako će sljedećih godina… Read more »
Kad se konkurencija približi nađe se uvijek i poneka smicalica..tako ti je to kad si jak, onda si zaštićen ko medvjed..nije to ništa čudno, tako ti općenito funkcionira cijeli svijet..Hahahaha!
heeheh losa vam aerodinamika, pa vas je Red Bull brzi na stazama sa puno zavoja brzih i sporih 😀 jedinu prednost imate s motorom, ali vise je staza aerodinamčki zahtjevno nego pravaca.
To se zove greep a ne aerodinamika. Ferrari ima odličnu aerodinamiku, zbog toga i jest najbrži na pravcima. Greep se sastoji od mehaničke i aerodinamičke komponente. Znači, dobro izbalansirana šasija, sa gumama zagrijanim u radnom prozoru i sa dosta aerodinamičkog downforcea daje dobar greep. Ove sezone najvažnije je dobro menadžiranje guma. Tu su Mercedes, a sada i Red Bull u prednosti pred Ferrarijem. To ti je to.
ajme sta ti pricas ?
Pa dobar greep odnosno dobro prijanjanje bolida na samu stazu dolazi zbog odlicne aerodinamike, greepa nema ako je aerodinamika losa !!!
Aerodinamika je znanost koja proučava djelovanje zraka, na tijela koja se kroz njega gibaju, te sile koje pri tome nastaju. Ako je tijelo aerodinamično to podrazumjeva da ima male aerodinamičke otpore i time veću brzinu gibanja. Ako je bolid brz kroz zavojiti dio tj. kroz krivine to znači da ima dobar aerodinamički downforce i dobar mehanički greep a ne da ima dobru aerodinamiku.
Znaš li da bolidi F1 u usporedbi sa cestovnim vozilima imaju 3-4 puta veći koeficijent otpora zraka?
A nego što je greep nego posljedica aerodinamike,uz minimalan doprinos mehaničkih komponenti…napominjem,jako,jaaaako minimalan!