Hamilton: Red Bull je malo ispred nas

Lewis Hamilton kaže kako je Red Bull malo ispred Mercedesa na VN Azerbajdžana te je izjavio kako Mercedes jednostavno nije dovoljno brz.

Svjetski prvak je bio četvrti i peti na prva dva treninga te je očigledno kako njegov bolid kaska za rivalima.

“Predviđao sam kako će ovog vikenda biti veoma gusto s obzirom na iskustva iz prošlih utrka,” rekao je Hamilton.

“Bio je ovo nesmetan dan. Prošli smo kroz sve što smo htjeli. Napravio sam sve krugove, ne previše pogrešaka te smo prikupili sve informacije.”

“Nismo bili dovoljno brzi. Red Bull je definitivno malo ispred nas i nisam mogao dostići njihovo vrijeme.”

Na pitanje da li je Ferrari ili Red Bull glavna prijetnja, odgovorio je:

“Definitivno oboje.”

“Trenutno su oboje ispred kao i na prošloj utrci, ali još više su danas bili. Red Bull je dobio još više prednosti tako da ćemo vidjeti.”

“Preko noći ću kucati na vrata svih mojih inženjera, gurati ih i nadati se da možemo napraviti nekakve promjene.”

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
marcos

ide Hami u RB

mika.KA

makar navijam za njega i merc ali ovo ke dobro za nas gledatelje top 3 momcadi!!
nepamtim takvu sezonu.a mogu reci da i reno,mclaren,t.rosso i haas je zanimljivo gledati.

F12013

Lujo trčkara okolo i tjera inžinjere na posao. Trenutno bi mu bolje bilo da se pobrine za Bottasa. Napokon ima pravu konkurenciju za naslov. Očito je da ga panika pomalo hvata.

Related Posts