Ovo je ko da skijaškog skakača opreme sa padobranom.. Za svaki slučaj jel….
bibinjac
15.12.2017. 16:11
Katastrofalno izgleda.Smanjuje vidno polje a da ne govorim kad je kišna staza taman da pokrije bljeskalicu.
modesto
15.12.2017. 10:08
f1 gubi popularnost 2019 ce voziti u blindiranoj f1
djtomcrazy
14.12.2017. 18:59
Ovo sve manje liči na F1 , ok treba povećati sigurnost vozača ali … Čak mislim da im se s ovim dodatkom smanjuje vidno polje ! Šta očekivati za par godina , klima uređaj , navigaciju , masažna sjedala …
mika.KA
13.12.2017. 07:55
pa sta mora biti ova precka bas na sredini!?
nisu mogli staviti sa svake strane po jednu pa da ima napred cisti pregled?
Ne znam šta su rekli vozači ali meni je ovo užas koda je neki stup ispred tebe ,da nebi bilo zbog toga još i nekakvih nesreča jer je nepregledno.
Po meni je onaj vizir što je RBR testirao puno bolje rješenje i sigurnije.
Nevjerujem da ce to sranje bit na bolidu , a jos je cudnije sto vozaci govore da im nesmeta. Dali su ti ljudi normalni haha Ja bih popizdio da mi ovo montiraju na bolid.
Ovo je ko da skijaškog skakača opreme sa padobranom.. Za svaki slučaj jel….
Katastrofalno izgleda.Smanjuje vidno polje a da ne govorim kad je kišna staza taman da pokrije bljeskalicu.
f1 gubi popularnost 2019 ce voziti u blindiranoj f1
Ovo sve manje liči na F1 , ok treba povećati sigurnost vozača ali … Čak mislim da im se s ovim dodatkom smanjuje vidno polje ! Šta očekivati za par godina , klima uređaj , navigaciju , masažna sjedala …
pa sta mora biti ova precka bas na sredini!?
nisu mogli staviti sa svake strane po jednu pa da ima napred cisti pregled?
Ne znam šta su rekli vozači ali meni je ovo užas koda je neki stup ispred tebe ,da nebi bilo zbog toga još i nekakvih nesreča jer je nepregledno.
Po meni je onaj vizir što je RBR testirao puno bolje rješenje i sigurnije.
Nevjerujem da ce to sranje bit na bolidu , a jos je cudnije sto vozaci govore da im nesmeta. Dali su ti ljudi normalni haha Ja bih popizdio da mi ovo montiraju na bolid.
Izrigat cu se ako pogledam cijeli video…
Gdje mogu pronaći emoji koji povraća?
🤮