Wolff: Novi bolidi izgledat će spektakularno

Mercedesov šef momčadi, Toto Wolff, izjavio je da će novi bolidi izgledati spektakularno i da će imati agresivan izgled. Toto je isto tako dodao da je Mercedes postavio agresivne ciljeve za ovu sezonu te se nada da će im nova srebrna strijela osigurati četvrti uzastopni naslov svjetskih prvaka.

”Najviše me zanima kakav će biti naš novi bolid po pitanju performansi. Očekujemo da će bolidi puno brži i izgledat će spektakularno.”

”Kada se dogodi promjena pravila onda svi imaju priliku napraviti nešto bolje, ali isto tako postoji i veliki rizik. Postavili smo si agresivne ciljeve. Koristit ćemo sve snage koje su nam na raspolaganju da ispunimo te ciljeve, ali hoće li to biti dovoljno ili će neke momčadi napraviti bolji posao od nas? To još ne znamo,” izjavio je Wolff.

Austrijanac je rekao i kako je uvijek skeptičan u ovo vrijeme godine, prije prvih testiranja. Tvrdi da nikad ne možete biti sigurni da ste napravili dobar posao jer ne znate koliko su drugi radili i napredovali.

”Uvijek se početkom sezone preispitujete jeste li napravili dovoljno dobar posao. To je mentalitet naše momčadi. Uvijek želimo bolje. To nas ne čini sretnijima, ali tako funkcioniramo,” dodao je Toto.

12 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
RapptorTeam-BiH-F1

Musa, skolski moj, svaka ti je ko Selimovica 🙂

El Matador

Ovaj musa-pusa se fali kao Jergović 😂😂😂

delmusa

poštovani el matador….
ako mene tako doživljavate osobno, ovom prigodom Vam mogu napisati slijedeće…

Dajem riječ, nikada, apsolutno nikada više neću uči u ovaj GP 1 portal i nikada više neću napisati bilo kakav komentar ili osvrt…

svako dobro uredništvu portala, ostalim članovima istog , kao i Vama…
neznanje je vrlo opasno !
mustafa musa delić

El Matador

Ajde Musa koji ti je..i ti ne znas za salu…

delmusa

uznemiren sam… odličan komentar kroz video i da ce se sve odvijati u sezoni 2017 snagom, zapravo ne objavljujete… nesto sto vec u startu treba promatrati na predstavljanju…. zbog cega moj komentar ceka na moderatora toliko dugo? a zapravo kad djeca pisu gluposti, kad se zatrpajemo bajatim stvarima, kada se svađa i prepucava, komentari se objavljuju jako brzo… mnogo mojih kvalitetnih komentara, čak i prognoza kroz analizu, poslije utrka ili par dana bili su pun pogodak… priznajem falio sam jedino da ce na kraju sezone McLaren biti u TOP 5, preciznije pred samu utrku za kimia da ce dva puta… Read more »

delmusa

Your comment is awaiting moderation.
09.02.2017. at 21:56

ham vs schum
https://www.youtube.com/watch?v=yPDN_ZKMniE

ferrari bi trebao ici snagom sada otprilike ovako…
https://www.youtube.com/watch?v=lhLtgMr5XV8

F12013

Nadam se da će Kimi i Seb na pravcu ovako šišat i Mercedese kao ovo na Monzi…

Kolega delmusa, jel znaš za kakva šuškanja o Ferrarijevom motoru? Čini se da će na tom polju biti jako dobri? Ako imaš kakvu iskopanu informaciju bilo bi zanimljivo čut…😉

delmusa

ferrari ima agregat jos iz prosle sezone koji se mogao snagom i izdržljivosti nositi s mercom… za ovu sezonu to pojačanje snage koje su dobili sistemom?? ( mada je akcenat bačen na 1ooo ks kao da se bolidi katapultiraju iz B-52 i to je sada nešto? ) – zapravo i kad bih ovdije rekao- ne igra ulogu tih famoznih + ps, izuzev da bih samo sebi stvorio probleme… ali smijem reci i napisati da ferrari ni prosle ni ove sezone nije imao , niti ce imati problem s snagom na dinamometru… cijeli problem koji se javlja vec duze vremena- posebno… Read more »

Worf

ma e, bas ce bit spektakularno. glavno da su tvoja dva auta 30 sekundi ispred ostalih, a u medjusobnom razmaku od 5 sek.

delmusa

ham vs schum
https://www.youtube.com/watch?v=yPDN_ZKMniE

ferrari bi trebao ici snagom sada otprilike ovako…
https://www.youtube.com/watch?v=lhLtgMr5XV8

f1 zaljubljenik

Zvuk V6 motora baš i neće pasati uz ovogodišnje šire gume. Nadam se poboljšanju zvuka i ove godine.

FerrariAlonso15

Ne znam zasto se svi zalite toliko na zvuk motora. Jasno je, V6 ne zvuce, a ni nece nikad zvucati kao V8 ali sjetite se samo 2014. To je bilo grozno(doslovno se nije nista culo), a ovo sto imamo danas je meni prihvatljivo, napredovali su dosta, naravno da mi je bio drazi zvuk V8 itd ali nije ni ovaj toliko los da bi se trebali stalno zaliti na njega

Related Posts