Mercedesov neizvršni predsjednik Niki Lauda više nije tako siguran da ćemo aktualnu specifikaciju motora imati i u 2016. godini. Želja Bernija Ecclestonea je da se na sastanku Strateške grupe ovog četvrtka odbace aktualni V6 turbo motori te da se vrate V8 ili V10 motori s 1000 konjskih snaga.
Mercedes, koji je dominirao ovom sezonom, ranije je upozorio da će napustiti Formulu 1 ako se pravila po pitanju pogonskih sustava drastično promijene. Situacija već dugo nije bajna, a razvoj motora trenutno je zamrznut pa ostali proizvođači poput Porschea i Audija nemaju nikakvu želju za ulaskom u sport. Zbog ogromnih troškova, novi pogonski sustavi postali su veliki teret za manje momčadi.
“Problem je u tome što nitko nije razmišljao o nuspojavama kada su ovi motori osmišljeni”, rekao je Ecclestone.
S druge strane, Niki Lauda je priznao da nije siguran što će se dogoditi ovog četvrtka na sastanku Strateške grupe, a i u narednim godinama:
“Sljedeće godine pravila o motorima ostaju ista kao što su i sada. Za 2016. ne mogu ništa garantirati.”
Ovi V6 motori i nisu toliko losi samo ih treba odkocit,pod tim mislim da im odmrznu razvoj da se mogu razvijat kroz cijelu godinu,da ukinu potrosnju goriva i da vrate sipanje goriva i ima tu jos mnogo toga.Uglavnom prezalio bi i zvuk motora samo da neka pravila promjene.
.dovoljno je da dignu rezervoar na 120kila i nebi bila potrebna štednja u vožnji. Slažem se oko razvoja, jedino još dići okretaje i to bi bilo ok.
Mercedes se ponaša kao da je sveta krava i kao da bi njihovim odlaskom nestala kao sport. Kao da su jedini oni puno potrošili. Možda jesu najviše, ali svakako nisu jedini. F1 je uvijek bio sport gdje je tehnološki napredak imao važnu ulogu, a sada bi jedan od dobavljača motora, kočio razvoj motora zato što ima svoj tim. Svojedobno je FIA uskratila Williamsu aktivni ovjes, uskratila je neke McLarenove inovacije, pa sad neka uskrati zabranu razvoja motora, a Mercedesu ako ne paše, neka ide. Živjela je f1 i prije njih i živjet će poslije njih.Gotovo sam siguran da Williams i… Read more »
Problem je što se zbog ferrarija mijenjaju pravila jer nisu bili sposobni napraviti motor koji će konkurirati mercedesu. Pored nepoštenog dodatnog novca kojeg su izkamatarili od senilnog Bernija ( i onda se čudimo kako mali timovi propadaju ) do pritisaka da se vrate v8 motori. I zato mi nikada nisu bili dragi. Mercedes se može povući iz f1 kao što se povukao nakon onih tragedija. I sumnjam da bi se brzo vratili. Hvala Bogu postoje Le Mans, IndyCar i ostale serije gdje se mogu natjecati. Samo treba odgovoriti tko će proizvesti dodtne motor za 5 ekipa ( Mclaren, bivši mercedes,… Read more »
Kakav te McLaren spopao? Pa šta ne čitaš da je Honda u McLarenu? Šta će bivšem Mercedesu motor? Ako se našlo riješenja za svakakve gluposti, našlo bi se riješenje za ostale tri ekipe. Pa šta je tebi normalno da jedna ekipa ucjenjuje sve ostale. Uostalom, Williams i Lotus su ekipe koje su se kitila naslovom svjetskog prvaka, a sa ovakovim Mercedesom ne mogu računati ni na pojedinačne pobjede, jer će uvijek biti u podređenm položaju u odnosu na Mercedes kao tim
Ti očito smatraš da će honda ostati u f1 ako se motori vrate na v8 ili v10. Ne budi lud, pa oni su sami rekli da je upravo ovaj model motora ih privukao natrag u formulu. Zaboravi na nove proizvođače motora u f1 jer ih v8 i v10 ne zanimaju, oni su prošlost. Pa vi i na kraju imajte formulu ferrari jer jedino tako i mogu pobijediti.
V8 i V10 su prošlost?Koji motor ima ovogodišnji SC i čitava plejada Mercedes AMG automobila.Nisam primjetil 1,6 hybrid.Ili možda postoje a ja neznam.
Koje motore imaju audiji ? Recimo s5 ili nissan gtr, ili nova honda nsx i mclarenov p1? Najbolje je gubitak cilindara i volumena vidljiv kod bmw-a m5. Svaka generacija gubi po dva cilindra. Zanimljivo. Ili?
Da svaka generacija gubi po dva cilindera,odavno bi bili u minusu a kubikaži svaka čast kao i biturbu.Da zanimljivo mi je,jer neznam kaj bi mi trebalo biti zanimljivo.Možda bi bilo zanimljivije da mi odgovotiš na pitanje-Kolko cilindera i kubika ima SC i ostali AMG Mercedesi?1,6V6 Hybrid ili?Zapravo,nemoj mi odgovarati je bude na kraju F1 ispala kao utrka pasa kojom reklamiraju konje.
Engine Mercedes-Benz SLS AMG Model Years Type/code Power@...rpm, Torque@...rpm SLS AMG 2010– 6,208 cc (378.8 cu in) V8 (M 159 E 63) 571 PS (420 kW; 563 hp)@...6800, 650 N·m (479 lbf·ft)@...4750 SLS AMG GT 2012– 6,208 cc (378.8 cu in) V8 (M 159 E 63) 591 PS (435 kW; 583 hp)@...6800, 650 N·m (479 lbf·ft)@...4750 SLS AMG Coupé Black Series 2013– 6,208 cc (378.8 cu in) V8 (M 159 E 63) 631 PS (464 kW; 622 hp)@...7400, 635 N·m (468 lbf·ft)@...5500 SLS AMG Coupé Electric Drive 2013– 4 synchronous electric motors 751 PS (552 kW; 741 hp)@...?, 1,000 N·m… Read more »
Jbg,a ja sam mislil da si ti ozbiljan sugovornik.Sorry
Nije li i Ferrari svojevremeno prijetio izlaskom iz F1? Ne sjecam se tocno sto je bilo posrijedi (mozda gume), ali se sjecam nekakvih naklapanja o tome u ona davna (ili divna) vremena dok se F1 jos prenosila na HRT-u.
Nadoljevanje goriva je bilo u pitanju.
puno nezadovoljnih komentara kako treba maknit ove V6 motore a ti motori su bolji i od V8 i od V10 samo im treba dozvolit da ih razviju i nek ukinu ono doziranje goriva i ovi motori idu 400 km/h samo ih treba razvijat a ne blokirat. To vam je kao da maratoncu kažete da radi korake manje od pola metra i da manje vode pije dok trči maraton
a šta je falilo da ostanu v8 motori i samo im je još trebalo ugraditi turbo ….
U ciloj ovoj prici o razvijanju tehnologija mene zanima kad cemo vidit turbo/ers twinga
Tek je prosla jedna sezona, niste niti odmrzli motore vec ih micete…
Zbog cega onda uopce honda je dosla, na godinu dana ??
Sacekaj te par sezona i odmrznite motore i promjenite neke sitnice i dobite cete ono sta trazite
Tehnologija ide napred ne u nazed
najgluplaj odluka u cijeloj priči je zabrana razvoja motora.
Ako je dopušteno razvijati aerodinamiku i ostale dijelove bolida, zakaj nebi i razvoj motora bil dopušten?
pa to je natjecanje a ne lutrija pa da ko je u 2. mesecu upatil pravu srećku smije cijele godine ubirati plodove, a drugi nek samo gledaju.
treba biti dopušten oda se cijele godine bolidi u potpunosti smiju razvijati.
Kad je RB dominiral zadnjh godina nikome nije bilo zabranjeno promeniti krilca ili blown difuzore itd.
.zapravo, ako se sjetimo, cijela galama oko prelaska na V6turbo je bila potaknuta nakanom da se razviju hibridi kako bi se na kraju mogli komercijalno upotrijebiti. Ispada da je kolosalni paradoks ovo pravilo zabrane razvoja u situaciji kada je sve osmišljeno radi razvoja.
Zapravo ima to nekakvu logiku.Svi do jednog,Mercedes,Nissan-Infinity,Audi,Ferrari itd,velikoserijski proizvode automobile s V8-10-12 motorima i njima se diče a vrh oktanskog sporta,kojeg ponekad predvodi SC V8 6,3L ima 1,6litreni V6motor.Ponavljam logika za takav potez svakako postoji,jer koga zanima npr, AMG SLS 1,6?
Svi mi obožavatelji F1 bi htjeli povratak V8/V10 motora koji vrište na skoro 20000 okretaja ali to više nije u interesu proizvođačima. V10 i V12 motori skoro više i ne postoje, downsizing trend traje već neko vrijeme i sve je jači. Samo par primjera: Mercedes 6,3 V8 —- 4.0L V8 biturbo Audi 5,2 V10 —- 4.0 V8 biturbo Ferrari 4,5 V8 —- 3,9 V8 biturbo BMW 4,0 V8 —- 3,0 R6 biturbo itd. Natrag na F1. Što se tiče gledatelja F1 i aktualnih V6 PJ problem je u tome što mi želimo čuti vrisak motora a ono što čujemo je… Read more »
Motori od 4000ccm neidu bas uz rijec downsizing
A tko to nas koji pratimo formulu pita bilo što?U prije nekog vemena objavljenom članku Ecclestone-Rolex,jasno je rečena koja skupina ljudi je interesantna za F1.Ljudi velike kupovne moći,ljudi koji kupuju premijum klasu automobila,koja se prodaje ko alva i Rolex,a nas ostale ko je&e.To mi potvrđuje Laudina šutnja,koji bi da je drugačije kreštao ko V10.
Misljenja sam da treba ipak vratiti V10 ili bar V8 i dolijevanje goriva,nekako je ovako sve monotono,dosadno,a i dva proizvodjaca guma bi bila pozeljna mislim da ipak unatoc sto kao mogu i ove V-ice dosegnut 350 kmh i cak 360 ,da to ipak nij3 to u usporedbi sa 2005. godinom kad su V10 masine vristale i imale preko 1000 ks i odmrznuti razvoj motora Ja 2014 ak sam pogledo 2 cijele utrke na netu onda stvarno Tolko mi je interesantno utrkivanje ovih kolica da bi radije gledal prenos utrki Formule Renault 3.5 Mislim da bi ,ako nista drugo zbog same… Read more »
Razumijem frustraciju ali nekako ne mogu ne primjetiti da su 4. godine RB-a i Vettela otišle u zaborav nakon samo jedne sezone Mercedesa.
nije ista logika.
RBovo područje dominacije nije bilo pod zabranom razvoja, dok ovi motori se ne smiju dirati cijele godine.
Meni sve ovo vrludanje sa motorima i nepotrebnim ograničenjima istih liči na poteze vlade RH. Svi bi da se hebu, ali da nikome ne uleti. Gdje je kompas glavešina ovog sporta? Od oktanskog cirkusa izgleda postaje samo cirkus,u pravom smislu riječi.
Ma ništa ne kužim više…Bio sam na početku jako protiv ovih motora a pogotovo u Australiji kad sam čuo škripu guma itd. al sam nekako više za to da odmrznu razvoj nego da se vračamo nazad pa nekako logično je da se tehnologija mjenja i da idemo nekim drugim pravcima.Neka poprave zvuk dopuste da se čačka po motorima i to bi mi bio realniji neki pravac nego natrag pa šta Renault želi V10 ili V8 zar nisu oni za manje agregate,ma ništa mi više nije jasno.Brzine u ovim motorim ima pa u Brazilu su bili brži nego lani.
Bili su brzi zbog novog asfalta.
Nisu performanse ovih PJ upitne, samo koliko to košta? Jedna PJ skoro kao dva kompletna prošlogodišnja bolida.
@R.U.M.
Renault je bio najbolji sa V10 i V8 motorima, najbolje su mu pasali 😉
Auuu jbt , pa kad ce onda Alfonso bit svjetski prvak ?
Pa bio je već 2 puta.:)
Pa onda izgleda nikad vise .
Kao da će se promjenom motora nešto promjenit, pa radi se o Mercedesu a ne o Ladi tako da koja god pogonska jedinica bude u pravilima Mercedes će napravit najbolju.
Slažem se . Od uvijek je Mercedes imao među najboljim motorima , ako ne i najbolji .
“Turbocharging is for the weak”
BMW M12 / 13 TURBO …. baš je bija weak . možda zato jer je ima jadna 4 cilindra i 1500cm3 pa je “razvija” nejakih 900 KS pri 11.200 okr / min … u piku je to znalo “otič” i do 1100 ks . e da …u Q i do 1400 ks …weak , weak ….
Sa turbom se dobija jednostavnijim postupkom vise snage i momenta iz motora, iz N/A motora se moze izvuc jednaka snaga i bez truda al je potrebno puno vise ulaganja i znanja i taki motori su pouzdaniji od turbo varalica
Jedan od boljih primjera, 2.0l motor bez turba i nitra ispucava oko 1200ks. Vozen 3 sezone uz manje popravke prije nego je zakaza
http://m.youtube.com/watch?v=FnwlP1LfDM8
Fascinatingly, Ecclestone also said the FIA might not even be an obstacle to the move, given that president FIA president Jean Todt “sold the rights” in a recent commercial deal.
“The Strategy Group that we have got,” he explained. “We made a contribution of $40 million a year to buy that actually.
“They sold the rights to have this new group set up in the way we thought it should be set up,” Ecclestone added.
Kako strateška grupa odluči tako će biti, FIA se više ne pita po tom pitanju.
Po Laudi izgleda kako je to gotova stvar.Neka,treba vratit formulu koja služi utrkivanju,što je oduvjek i bila.Pozdravljam jedan od pametnijih poteza i onog ko ga je potaknuo. 😀
ma svake sezone nešto mijenjaju ,tako da do 2016 će bit još puno promjena .možda se boje mercedesove dominacije
Mercedesov neizvrsni predsjednik…zvuci kao izvrsni dopredsjednik…
Toooo!!! Mičite te motore što prije.
Mislim da nitko nema niš protiv ovih V6, ali neke izmjene bi trebalo biti kao npr. Bez limita goriva( po mogučnosti tankanje goriva), okretaja motora, odjebat to smrzavanje razvoja motora i još jedan proizvođač guma. Mislim da bi F1 procvala.
Sličnog sam razmišljanja. Po meni bi ovi motori mogli bit super, samo im treba dopustit da troše neograničeno goriva, maknut limit okretaja, također limit motora po sezoni i da se slobodno razvijaju. Po meni je to puno jeftinije i svrsishodnije rješenje nego sad nakon godinu-dvije u uporabi preć na skroz nove(stare) motore. Također mislim kako jedinu želju za time ima ferrari i MOŽDA renault. Mercedes bi poludio na takvu odluku i vjerojatno otišo iz formule, honda još više..pa nisu utrošili silne resurse da bi razvili motor koji bi se koristio jednu sezonu. Sve u svemu, većini vas nedostaje zvuk, i… Read more »
Definitivno se slažem.
BTW. nisam nikad o tome promišljao 😀
Ali po miljunti put se ponavlja. Koja korist skidanja blokade okretaja kad najveci moment ostvaruju oko 12k okretaja i svi ih saltaju u visu između 12-13000…
Da moš mislit da će se Mercedes povući..ko da se njih jedine pita.
Još sljedeću sezonu gledamo dominaciju Mercedesa.
Vratite v10 i svi zadovoljni.PO mogućnosti i tankanje goriva vratit i formula će opet bit šta je bila.Brzina,a ne sporina.
Formula ove godine u svojoj prvoj godini sa ovim motorima je na nekim stazama kao Amerika i Brazil bila i brža,vidjet češ u 2015 kako će i prešišat V8-ice i još su im skresali aerodinamiku tako da što se tiće brzine toga ima u ovim motorima samo treba popravit zvuk i dozvolit da se radi na njima.
Slažem se s time,ali kako se F1 ondosi što se tiče brzine u Formuli to će brzo propast 🙂
Najbolji se takmiče i pobjeđuju u svim uslovima, a ne samo kada im uslovi pašu.
Znaci Ferrari je najbolji? 😀
Teško
Lako…
Onda ce to biti kratka slava za mercedes…