Ross Brawn potvrdio je kako se zauvijek povlači iz Formule 1. Iako se špekuliralo o eventualnom prelasku u neku drugu momčad, primjerice McLaren, čini se da će povlačenje krajem prošle sezone zaista označiti kraj njegove karijere.
“Zaista se povlačim, ne držim fige dok to govorim.”
“Godinu dana ću uživati i odmarati na pecanju, a onda ću vidjeti što život nosi. Radujem se tome i nemam drugih planova.”
Podsjetimo, Brawn je jedna od ključnih figura u uspjehu Michaela Schumachera s kojim je surađivao u Benettonu 1994.-1995. i u Ferrariju do 2006. godine.
Nakon toga se povukao i vratio se u Hondu krajem 2007., od čijih je ostataka napravio sjajan uspjeh sa svojom momčadi, Brawn GP-om u 2009. godini.
ma, vratit će se on…
postavio je letvicu vrlo visoko…… ali dolaze mlađi, gladniji…
..u svakom slučaju, čovijek koji je ostavio nemjerljiv otisak u modernoj F1…
Al što reči..za razumjeti je…zaželio se čovjek malo mira..para se ima, godine su tu i nema večeg zadovoljstva nego bezbrižno pecati uz pivicu-dvije.
S druge strane, naslušali smo se več povratničkih priča pa bi sedržao one Bondovske “nikad ne reci nikad” i u ovom slučaju. Tko zna.
Uglavnom, poživio ti nama 100 godina, neče mi biti žao… respect!
ajde br’te kad nešto upecaš ima napravimo fiš paprikaš, je l’ more?
kako i nebi čovjek otišo kad su od formule 1 napravili igraonicu za djecu , doslovno sa tim slabašnim bolidima
slabašnim? hmm koliko ja znam motori s ERS sistemom ove godine daju sve skupa malo manje od 800hp dok je prošlogodišnja jačina motora bila 750hp s KERS-om (inače ne koristim “konj” kao jedinicu snage ali ovaj put je to bila potreba)
Sigurno ogromni gubitak za ovaj sport ako je ovo istina sta govori…legenda F1,mozda je ovaj čovjek shvatio da ovaj sport ide u krivom smjeru i jednostavno uvidio da tu vise nema mista za “old school” ko sta je on…
“krivi”smjer je bija i kod prve ere turba , kod mogučnosti nadolivanja goriva ali ograničenja količine na 220 litara 1984. , kod “sužavanja” i korištenja “žljebastih” guma itd , itd ali F 1 je i dalje ostajala izazov za genijalne konstruktore , vrhunske vozače i uzbudljiva za nebrojne fanove uz piste i male ekrane …
Ide vidjeti što narod radi kada ništa ne radi.
Pozivam kockare cijelog svijeta, da mu otmu novce na pokeru gdje god ga vide.
Možda se slijedeće sezone vrati i smisli nešto pametno da se financijski oporavi.
Kubica, pomozi !
Baš ne pratite F1 dugo? Obožavali su poker (a bilo ih je bar za četveto)
Ma vratiti će se o. Ide se malo odmoriti i napuniti baterije svježim idejama.
Vraća se on sa Hondom !!!
Vec je on isao pecat, pa je nakon toga osvajao prvenstva, zaradio pare kao nikad itd. Krajem sezone pocinju opet naslovi Ross ovdje, Ross ondje.