Bottas zadovoljan novim Williamsom

Williamsov vozač, Valtteri Bottas, istaknuo je napredak stražnjeg dijela novog bolida kao najveći korak naprijed.

Bottas je jedan od debitanata ove sezone te je danas prvi put isprobao novi Williams. Prvi dan testiranja u Barceloni vozio je Pastor Maldonado koji također nije krio oduševljenje novim bolidom.

„Nisam mogao sakriti osmijeh s lica nakon prve vožnje jer sam osjetio znatan napredak. Cijeli paket je bolji, posebno stražnji kraj bolida. Osjeti se napredak trakcije i stražnjeg gripa i to će nam sigurno pomoći u dužim vožnjama“, rekao je Bottas.

„Teško je reći koliki je stvarno napredak, ali ga možemo osjetiti, a i vidi se iz podataka. Bolid je jako dobar i lakši za voziti od prošlogodišnjeg što će nam dobro doći kada bude trebalo raditi konzistentna vremena.“

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
katic7

Opet cu ponovit svima sve izgleda dobro i izgledat ce do Q1 u Albert parku

nelson

bottas je zadovoljan bolid je stvarno brz vidjet cemo u melbournu koliko može bottas,nadam se da ce se boriti u top 10

Related Posts