Rossi optimističan nakon Jereza

Nakon što je drugu utrku sezone završio na devetom mjestu, Talijan smatra da momčad ima razloga za optimizam.

Rossi je subotnje kvalifikacije završio na 13. mjestu, a u utrci je uspio napredovati do devetog mjesta. Iako su ti rezultati daleko od očekivanja i želja višestrukog svjetskog prvaka i Ducatijeve tvorničke momčadi, Rossi je ipak zadovoljan onime što su naučili na VN Jereza.

„Pozitivno je što smo naučili neke stvari koje bi nam mogle koristiti na idućoj utrci u Portugalu. Utrku smo odvozili  s novim postavom i vidljivi su pozitivni znakovi.“

„Prvo smo pokušali s postavom koji smo koristili ranije, no nije pomoglo. Postav za utrku bio je vrlo sličan Nickyjevom iako smo ga morali malo modificirati.“

„Moram se naviknuti i voziti motocikl na drukčiji način. Zbog toga sam na početku utrke izgubio nekoliko pozicija jer sam prvo morao pronaći ritam i odabrati način vožnje.“

„Kada smo krenuli, pronašli smo prilično dobar ritam i pratio sam vremena vozača koji su se borili za šesto mjesto. U posljednjem krugu odvozio sam 1:41, dakle mogao sam pritiskati do samog kraja utrke. To su pozitivni znakovi i s puno optimizima gledamo prema idućoj utrci jer sada mogu voziti malo bolje i mislim da je Estoril dobro mjesto za novi početak. U petak ćemo krenuti s ovim postavom.”

 

 

 

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
1198

Kreni sa novom postavkom pravo u penziju!!!

Milivoj

A ti mudrijasu kreni u WC i tamo pojedi nesto.!!

Fw 35

Još jedan nadobudni “znalac”,da imas nesto u glavi znao bi da je Rossi legenda,samo u Moto Gp ima 7 naslova,a to neznam da itko moze dostici,i sa Yamahom se isto tako mucio,ali vjerujem da ce krenuti na bolje i da cemo ga vidjeti na postolju.

Related Posts