Dragi posjetitelji, jučer smo predstavili redizajn našeg portala kako bi se prilagodili najnovijim trendovima i internetskim standardima. Veliki dio promjena se nalazi i ispod ‘kože’, odnosno s njegove tehničke strane, a to bi nam trebalo pomoći u otklanjanju tehničkih problema koje smo imali u zadnje vrijeme.
Puštanje nove verzije stranice je moralo ići uživo pa ćemo sitnice dorađivati u hodu, ali što je brže moguće kako bi naši korisnici u najkraćem roku imali najbolje korisničko iskustvo.
Ispričavamo se zbog malih poteškoća te Vas ovom prilikom molimo da svoja mišljenja, pohvale, kritike i prijedloge napišete u komentarima kako bi naši programeri i administratori mogli poraditi na stvarima za koje smatrate da bi trebalo poboljšati i dodatno usavršiti.
Vaš GP1.hr
Neznam kako je ostalima ali ja bih volio imati opciju editiranja komentara kako je bilo prije.