Biramo najbolje pretjecanje u protekloj sezoni! [anketa]

Pozivamo vas da odgledate deset najatraktivnijih pretjecanja u 2011. sezoni i odabere svog favorita glasujući u anketi na dnu članka!

VN Kine – Lewis Hamilton pretječe Jensona Buttona

VN Kine – Lewis Hamilton pretječe Sebastiana Vettela

VN Monaka – Michael Schumacher pretječe Lewisa Hamiltona

VN Kanade – Michael Schumacher pretječe Felipea Massu i Kamuija Kobayashija

VN Njemačke – Lewis Hamilton pretječe Fernanda Alonsa

VN Belgije – Mark Webber pretječe Fernanda Alonsa

VN Belgije – Sebastian Vettel pretječe Nicu Rosberga

VN Italije – Sebastian Vettel pretječe Fernanda Alonsa

VN Singapura – Mark Webber pretječe Fernanda Alonsa (1:00)

VN Brazila – Fernando Alonso pretječe Jensona Buttona

Vaš glas!

Glasujte za najbolje pretjecanje u 2011. godini!

  • VN Kanade: Michael Schumacher nad Felipeom Massom i Kamuijem Kobayashijem (28%, 265 glasova)
  • VN Brazila: Fernando Alonso nad Jensonom Buttonom (27%, 263 glasova)
  • VN Monaka: Michael Schumacher nad Lewisom Hamiltonom (12%, 114 glasova)
  • VN Italije: Sebastian Vettel nad Fernandom Alonsom (10%, 93 glasova)
  • VN Belgije: Mark Webber nad Fernandom Alonsom (9%, 87 glasova)
  • VN Njemačke: Lewis Hamilton nad Fernandom Alonsom (7%, 72 glasova)
  • VN Kine: Lewis Hamilton nad Sebastianom Vettelom (4%, 39 glasova)
  • VN Kine: Lewis Hamilton nad Jensonom Buttonom (1%, 13 glasova)
  • VN Belgije: Sebastian Vettel nad Nicom Rosbergom (1%, 12 glasova)
  • VN Singapura: Mark Webber nad Fernandom Alonsom (0%, 3 glasova)

Ukupno glasova: 961

Loading ... Loading ...
65 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Jinx

Obožavam Ferrari al moj glas ide Webberu.Webber prestiže Alonsa u Eau Rouge s vanjske strane! Nenadjebivo!

Alonsov dečko

najbolji je moj dečko

F1mclarenST

ja osobno navijam za hamiltona i jasno je da je napravija najvise zanimljivih pretjecanja u sezoni al ipak u ovoj anketi sam dao glas za shumija. razlog..? e zato sto je pravi trkac , zato sto brani svoju poziciju do zadnjih atoma snage i mogucnosti , vozaca poput njega tj endema je jako malo,hamilton i alonso a ostali se moraju jos puno puta dokazati da bi i o njima razgovarali. : od navedenih klipova po mom izracunu nalazi se 7 pretjecanja bez DRSa

ostoja

Zox je zapazio da u izboru najboljeg pretjecanja nema viceprvaka koji je imao više pretjecanja konkurentskih vozača nego npr. Hamilton koji je ovdje najviše zastupljen.Sad će odma da se pojave pojedinci koji će reći pa on je najviše pretjecao-jeste ali ove bolide sa začelja a ove konkurentne pa i slabo.Sjećam se samo koliko se mučio sa Šumijem,a onda dođe Buton i počisti ih obojicu.Zato zox svaka čast za ove klipove,kad već oni koji su trebali nisu se udostojili da naprave obijektivnu listu.Pretijecanje Butona od Hamiltona,kakvo pretjecanje čista procesija na pravcu,stvarno nevidim svrhu postavljanja tog pretjecanja u ovoj anketi.Hiljadu puta je… Read more »

Ronin

Aha imam trojicu luđaka 😉

Do[)0

Zar Kreator nema prava stavljati svoje klipove na youtube i linkati na njih na ovakvim clancima? Npr. ovaj video gdje webber pretjece alonsa u eau rougeu je sniman od nekog amatera s kucnom kamerom – kaj niste imali svoju snimku tog pretjecanja? Btw. na ovakvoj amaterskoj snimci se zapravo vidi kolika je brzina refleksa i preciznost potrebna za izvodjenje manevra pretjecanja jer se doista moze osjetiti brzina kojom bolidi prolaze – na live prijenosu sve izgleda kao da je “usporeno”. To je vjerojatno zbog izuzetno kvalitetnih kamera koje se koriste za snimanje prijenosa – naime one imaju dovoljno kvalitetni opticki… Read more »

vedran

koliko se meni čini samo 3 su bez korištenja DRS-a stoga izmedju webera u eau rougeu -alonsa u brazilu – biram šumia u gp canada !!

simbaSS

ma shumi je tata 🙂

ime

i tako hamiltonovih pretjecanja najvise! to je racer! istina da ga je kostalo to ali covjek se utrkuje!! preticao je i alonsa i buttona i vettela… samo gas 🙂

formula

Trebali su stavit Webberovo pretjecanje nad Alonsom u Eau Rougeu

mickey

alonso i button … najjaci presao ga je brte svaka cast

zox

Vetma: Samo da je Button nepravedno izostavljen iz ankete, a viceprvak je… i imao je dobru sezonu… Sobzirom na to ciji si ti fan, sta mislis da je recimo Button bio mjesto Webbera ove sezone…

ivanh

…vjerojatno hoće reći da je Boton namjerno stisnuo Hamiltona …nedaj bože da je Michael tako stisnuo Rozberga ovaj bi već bio razapet…..

ducko

zox- u pravu si button je nepravedno zakinut u ovoj anketi, a kaj se tice preticanja meni je najbolji schumacher jer je prosao krej dvojice kao da ih zaobilazi za krug…a webberu respect za onaj potez u spa

cctv

hm, mislim da je ipak trebalo naći mjesta i za buttonovo pretjecanje hamiltona i šumija u 500 metara u monzi… od ponuđenh, ipak schumacher protiv hamiltona u monte carlu…kao što bi dijaković rekao: majstorski…

Ferrari power

weber-alonso spa EAU ROUGE je ipak najopasniji zavoj u f1 po meni

zox

Bigfoot, svaka cast… provaljeni…

vettel

buljac nemoj se živcirat s takvim stvarima,to je tužna realnost od podobnih niti govno ne smrdi 😉 nije sad da zato jer navijači tako glasuju alonso biti brži pola sekunde po krugu..

vettel

koje vam je najbolje preticanje ili koji vozač-tim ima najviše navijača 🙂
al stvarno zar je buttonovo preticanje vettela u kanadi trebalo kandidirat za najbolje preticanje sezone??meni baš i preticanje hamilton-button nije nešto, poravnanje po ravnome i unutarnja strana u zavoju u međumučadskom obračunu ništa više od toga..

buljac

zalosno je sta u ovakvim anketama ljudi glasuju za pretjecanje vozaca za kojeg navijaju..dajte malo objektivno..ja osobno ne volim webbera,ali ono pretjecanje je definitvno najbolje ove sezone.alonso nad buttonom je ok, ali po meni nije ni medju prva 3..pa vettel je istu stvar napravio barichellu 2009. pa se nitko nije nesto uzrujavao zbog toga.. http://www.youtube.com/watch?v=Xp_h_4PZI5M

zox

Ne to samo dokazuje koliko je Vettela dobar vozac kad se treba skulirat…

ivanh

Schumi: …neznam zašto se uvijek spominje samo dvoboj Vettel&Hamilton kad je na istom mjestu i na isti način u Monzi, Michael Schumacher je prešao Lewisa Hamiltona…:-))

Schumi

Meni je fino ovo preticanje Schumachera u Kanadi, zato sto je presao dvojicu 🙂
Ali ja ubjedljivo najbolje preticanje Vettela nad Alonsom u Monzi. Vanjskom stranom i sa pola bolida van staze – sa tim se ne mozete takmiciti 😉

P.S. Ne mogu da vjerujem da sam i ovo vidio da neko smatra prolazak Butona pored Vettela u Kanadi dobrim preticanjem 😀

Iceman

Jel to nekim ljudima fora pisati KIMMI ili? Nije KIMMI već je Kimi

Šumi Fan

Vidi se ko je klasa Sumaher u Monaku Hemaltona ma lake sale .i U Kanadi Massu i kamuim .samo dobar bolid i Sumi ima da ih razvali

zox
toma

KIMI, pa kad je masa u pitanju to ove godine i nije bio neki veliki problem.

KIMI ICEMAN

schumi je najbolji po pretjecanju u ovoj sezoni on je sa mercedesom prešao FERRARI….svaka mu čast

toma

ronin evo tebe opet. Ako se uzme u obzir kakve su kante alonso i shumaher vozili ( uspoređujući ih sa red bullom i mclarenom naravno ) onda njihova pretjecanja dobivaju još puno više na težini i očito to ljudi cijene.Ona pretjecanja za koja ti vjerojatno navijaš -vettelova – su uspjela prvenstveno zbog snake bolida a manje zbog vještine samog vozača.

KIMI ICEMAN

tako je toma webber je jedan starac koji nista nije napravija u karijeri on je samo vlakić ka fisichella alonsu 2005 i 2006

toma

webber ove sezone nije zaslužio da ga se pohvali ama baš za ništa. iako je preticanje nad alonsom bilo najljepše ono je više rezultat njegove frustracije nego vozačkog umijeća. on je po meni najveći krivac što je vettle tako lako osvojio naslov ove godine. Weber nije bio dostojan bolida kojeg je imao u rukama. Svojom nesposobnošću da bar malo zagorča život vettelu i da bude dostojna timska konkurencija svima nama je uvelike uništio sezonu. Zato mi je krivo da kimmi nije završio u red bullu pa da vidimo koliko bi onda puta vettel podigao svoj kažiprstić u zrak.

Ronin

Tko je ovdje lud da mu je zadnje pretjecanje najbolje? 🙂

zox

Ni jedno preticanje Buttona, a bilo ih je ove godine dosta… Ne navijam za coveka, ali imao je mnogo boljih poteza od svih navedenih… Niste uopste objektivni…

DaMir

Da webber i alonso to je odlino preticanje .Alonso je slicno prestigao hamiltona 2007 u spa na istom mjestu http://www.youtube.com/watch?v=hrxn5nZ0NwA

Iceman

Da, vrlo je zanimljivo kako su ljudi glasali. Smatram da su ljudi glasali u stvari za vozača za kojeg inače navijaju ( to je moje mišljenje, možda se varam). Pa eto i ja sam na taj način glasao za Alonsovo preticanje Buttona u Brazilu, mada moram priznati da mi je “najzvjerskije” ( lol čudna riječ) bilo preticanje Webbera nad Alonsom u Belgiji. Smatram da za to stvarno treba imati muda.

File001

Uf… nije lako odabrat najbolje jer su uglavnom sva jednako dobra, relativno na bolide i stazu, ali ću ipak izdvojit: Njemačka – HAM – ALO, Belgija WEB -ALO i VET – ROS, Italija VET – ALO i Brazil ALO – BUT; ne nužno tim redosljedom.

butko

schumi i alonso su najbolji 😀

formula

A di je pretjecanje Hamiltona nad Massom u Belgiji u Pouhonu?

Bigfoot
pajo

alonso nad buttonom

buljac

realno je najbolje pretjecanje webbera na alonsa,al tesko da ce taj video dobit puno glasova kad je alonso popio metak u njemu..

FERRARISTA

Alonso na Butona

hollywood

S vanjske strane Blanchimota pri 290 kmh ne treba ni anketu radit i ne navijam za njega

Wild1

moram dati glas Schumiju za ovo u Kanadi, tu se vidi ono njegovo staro majstorstvo. osim toga jedini pretječe dva vozača, zato +1

Related Posts