Iduća utrka »

Pozdrav, gost! Pisanje po forumu zahtjeva registraciju.

Stranica:123
AutorTema: Pastor Maldonado
Iskusni forumaš

Registriran: 28.08.2011.
Navija za: Mclaren

Post Pastor Maldonado | 18.03.2012., 12:34

Pastor Maldonado rođen je 9.5.1985 u Venezueli. 2010 osvojio je GP2 prvenstvo.

Image

Dosad je skupio 1 bod u 20 utrka. Poznato je da ima veliku financijsku podršku iza svojih leđa.
Šteta, danas je bio na korak od rezultata iz sna :placko:

http://www.youtube.com/watch?v=CPywjEMM_eA

http://www.youtube.com/watch?v=VCAfJER9KMo

K&M
Iskusni forumaš

Registriran: 07.08.2011.

Post Re: Pastor Maldonado | 18.03.2012., 13:27

Baš šteta a tako sam boi sretan radi njega i Williamsa, nadam se da ce i dalje biti tako dobar.

Iskusni forumaš

Registriran: 22.07.2011.
Navija za: Ferrari

Post Re: Pastor Maldonado | 18.03.2012., 13:56

steta bili su bolji od ferrari-a... Nadam se da nece past u formi :)

a sto se tice maldonalda utrku karijere je odvozio :thumbs:

ImageYou will never know the feeling of a driver when winning a race. The helmet hides feelings that cannot be understood. ~ Ayrton Senna

Napredni forumaš

Registriran: 25.07.2011.
Navija za: Raikkonen/Vettel

Post Re: Pastor Maldonado | 18.03.2012., 21:09

Tako blizu a tako daleko. :(
Dugo već nismo vidjeli jedan Williams ovako kako pritišće jedan Ferrari.

Uhodani forumaš

Registriran: 31.07.2011.
Navija za: fernando alonso

Post Re: Pastor Maldonado | 18.03.2012., 21:13

Citiram korisnika Ferrari1345, 18.03.2012., 13:56
steta bili su bolji od ferrari-a... Nadam se da nece past u formi :)

a sto se tice maldonalda utrku karijere je odvozio :thumbs:

Odvozio.. i šteta za Wiliams što se dogodio crash..i to na samom kraju utrke :facepalm: bili bi to veliki bodovi za Wiliams.

A.Senna je najveći...F.Alonso je odmah iza njega..

Uhodani forumaš

Registriran: 24.01.2012.
Navija za: Vodafone McLaren Mercedes

Post Re: Pastor Maldonado | 18.03.2012., 21:38

Stvarno prava šteta, jer je prošle godine Williams ukupno u cijeloj sezoni 2011 imao samo 5 bodova tako da bi im Maldonadova šesta stvarno puno značilo za početak nove sezone. Ali eto barem su pokazali da imaju bolji bolid ove godine.

Vedad & McLaren Mercedes

Napredni forumaš

Registriran: 13.11.2011.
Navija za: Paul Di Resta/Ferrari/M S

Post Re: Pastor Maldonado | 19.03.2012., 12:28

Sad će se puno ljudi naći "uvrijeđeno" ali evo moje mišljenje:

Velika večina ljudi je očarana vožnjom,ja stvarno nisam. Jednostavno ne vidim što je dobro u tome da sa sasvim solidnim race peaceom odvezeš utrku karijere i zakucaš se u zid. Ja sam mislio da je cilj ovog sporta odvesti se do bodova,eventualnog postolja ili pobjede a ne ostaviti što bolji umjetnički dojam pa onda i to uprskati "fenomenalnim" završetkom. U umjetničkom klizanju je dojam važan,pa i tamo ako padneš,pokopaju te ocjenama,u nogometu nije savršen onaj igrač koji predribla 5 suparnika pa ju izbije u aut,već onaj koji to napravi ali i asistira ili zabije gol.
Moja poanta jest,da Maldonada je Rubens nadvezao prošle godine,čovjek koji je definitivno izgubio svoju brzinu,a ove godine nakon jednog bljeska,i to doslovno bljeska,jer osim što je mogao imati bodova koliko cijeli Williams sezonu prije i postaviti se kao #1 u momčadi,ima isti rezultat kao i Senna,DNF.
Prošle godine,ono što je meni važnije od ovakvih situacija,je imao 7 odustajanja,od čega su 3 čisto njegovom greškom.Ovu sezonu nije niti otvorio i već je uprskao bodove.Za usporedbu, Rubens je imao 3 odustajanja i sva tri mehanička kvara.
Meni je šteta Sutila u Monacu kada ga je na ovakvoj situaciji Kimi pogodio i uništio mu šanse za plasman karijere a samim time i puno veći respekt,ovako nečega mi nije šteta,jednostavno ne vidim što je tu dobro na kraju ispalo da bi ga se trebalo sažaljevati. Slušam i komentare da je odličan vozač,zavrijeđuje bolju momčad itd itd,no,jedna lasta ne čini proljeće,ima on još jako puno za učiti,a ponajviše nositi se sa pritiskom,što pak,od Senne sigurno neće imati,jer taj je pak još lošiji,pa nije sa Renaultom koji je mogao na postolja ići,jedva jednom završio u top 10,žalosno. Dobar je Maldonado,ne bi vozio za Williams da nije,ma da je ne znam kakva cifra u pitanju a ne 40 M,no tako dobar,kako ga se nakon Australije od strane nekih uzdiže,zasigurno nije,ne još...kasnije ćemo vidjeti

ne,nisam najpametniji ali nisi ni ti :jezik: :proud:

Iskusni forumaš

Registriran: 25.07.2011.
Navija za: Alonso-Ferrari

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 00:31

Citiram korisnika Vedad.McLaren.Mercedes, 18.03.2012., 21:38
Stvarno prava šteta, jer je prošle godine Williams ukupno u cijeloj sezoni 2011 imao samo 5 bodova tako da bi im Maldonadova šesta stvarno puno značilo za početak nove sezone. Ali eto barem su pokazali da imaju bolji bolid ove godine.

Bude on u Maleziji do nekih bodova sigurno.

:krastavac:

Iskusni forumaš

Registriran: 23.07.2011.
Navija za: Kimi/Hamilton/Vettel

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 07:51

Citiram korisnika schuey, 19.03.2012., 12:28
Sad će se puno ljudi naći "uvrijeđeno" ali evo moje mišljenje:

Velika večina ljudi je očarana vožnjom,ja stvarno nisam. Jednostavno ne vidim što je dobro u tome da sa sasvim solidnim race peaceom odvezeš utrku karijere i zakucaš se u zid. Ja sam mislio da je cilj ovog sporta odvesti se do bodova,eventualnog postolja ili pobjede a ne ostaviti što bolji umjetnički dojam pa onda i to uprskati "fenomenalnim" završetkom. U umjetničkom klizanju je dojam važan,pa i tamo ako padneš,pokopaju te ocjenama,u nogometu nije savršen onaj igrač koji predribla 5 suparnika pa ju izbije u aut,već onaj koji to napravi ali i asistira ili zabije gol.
Moja poanta jest,da Maldonada je Rubens nadvezao prošle godine,čovjek koji je definitivno izgubio svoju brzinu,a ove godine nakon jednog bljeska,i to doslovno bljeska,jer osim što je mogao imati bodova koliko cijeli Williams sezonu prije i postaviti se kao #1 u momčadi,ima isti rezultat kao i Senna,DNF.
Prošle godine,ono što je meni važnije od ovakvih situacija,je imao 7 odustajanja,od čega su 3 čisto njegovom greškom.Ovu sezonu nije niti otvorio i već je uprskao bodove.Za usporedbu, Rubens je imao 3 odustajanja i sva tri mehanička kvara.
Meni je šteta Sutila u Monacu kada ga je na ovakvoj situaciji Kimi pogodio i uništio mu šanse za plasman karijere a samim time i puno veći respekt,ovako nečega mi nije šteta,jednostavno ne vidim što je tu dobro na kraju ispalo da bi ga se trebalo sažaljevati. Slušam i komentare da je odličan vozač,zavrijeđuje bolju momčad itd itd,no,jedna lasta ne čini proljeće,ima on još jako puno za učiti,a ponajviše nositi se sa pritiskom,što pak,od Senne sigurno neće imati,jer taj je pak još lošiji,pa nije sa Renaultom koji je mogao na postolja ići,jedva jednom završio u top 10,žalosno. Dobar je Maldonado,ne bi vozio za Williams da nije,ma da je ne znam kakva cifra u pitanju a ne 40 M,no tako dobar,kako ga se nakon Australije od strane nekih uzdiže,zasigurno nije,ne još...kasnije ćemo vidjeti

Naravno, niti slučajno se ne bi smjelo pokušati napasti onog ispred sebe u ovom slučaju sporijeg, jer jednostavno riskiraš bodove. Mislim da si pogodio u srž same riječi "utrkivanje" koja znači vožnja u koloni.

grga
Napredni forumaš

Registriran: 28.07.2011.
Navija za: dobre utrke i lijepe poteze.

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 09:02

Mika: :thumbs: :thumbs:

Ako voziš i sve je mirno i sve držiš pod kontrolom znači da ne voziš dovoljno brzo.

Iskusni forumaš

Registriran: 01.11.2011.

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 09:28

Nema potrebe za kritiziranjem Maldonada.
Čovjek je odvozio odličnu utrku i pokazao je da bi mogao redovito do bodova ove sezone.
A greške se događaju. Malo je pretjerao u želji da ulovi Alonsa.

Napredni forumaš

Registriran: 13.11.2011.
Navija za: Paul Di Resta/Ferrari/M S

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 11:11

a što čovjek zaključi iz posta od 200 riječi :facepalm:

ne,nisam najpametniji ali nisi ni ti :jezik: :proud:

Uhodani forumaš

Registriran: 05.03.2012.
Navija za: Kimi/Vettel

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 12:07

Citiram korisnika Clark6365, 20.03.2012., 09:28
Nema potrebe za kritiziranjem Maldonada.
Čovjek je odvozio odličnu utrku i pokazao je da bi mogao redovito do bodova ove sezone.
A greške se događaju. Malo je pretjerao u želji da ulovi Alonsa.

Tek je drugu sezonu u F1. Greške se događaju!Pogledajmo hamiltona prošle godine a ima više iskustva!

Ivana, Filip, Lara, ...

Iskusni forumaš

Registriran: 23.07.2011.
Navija za: F1 BH Team

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 12:18

Dajte ljudi, pa to je F1, neko nekoga mora "tucnut", da nije toga, gledali bi procesijske sprovode :-)...

Od kako sam procitao da je alkohol stetan po zdravlje, vise ne citam.

Dani
Iskusni forumaš

Registriran: 24.07.2011.
Navija za: Hamilton

Post Re: Pastor Maldonado | 20.03.2012., 15:55

Tako je. Ako je Vettel mogao Buttona u Spa, Hamilton skoro sve druge, Šumi Hilla i Villneuvea. Pa može i Maldonado malo nekoga. Barem sebe ako ništa drugo.

Napredni forumaš

Registriran: 30.07.2011.

Post Re: Pastor Maldonado | 12.05.2012., 23:56

Spletom okolnosti Maldonado je ostvario svoj prvi pole position u karijeri.
Cestitke zbog tog ostvarenja, vozio je danas vrlo dobre krugove, ako se ne varam bio je najbrzi u Q2.

Iskusni forumaš

Registriran: 28.08.2011.
Navija za: Mclaren

Post Re: Pastor Maldonado | 13.05.2012., 01:36

Čestitke Pastoru, pokaži zube i u utrci :)

http://www.youtube.com/watch?v=VCAfJER9KMo

K&M
Iskusni forumaš

Registriran: 07.08.2011.

Post Re: Pastor Maldonado | 13.05.2012., 06:46

Cestitke Pastoru i sad nitko sretniji od Sepe
ovo su tvoji trenuci uživaj kolega. :thumbs:

Uhodani forumaš

Registriran: 14.04.2012.
Navija za: Lotus

Post Re: Pastor Maldonado | 13.05.2012., 08:47

Čestitke Maldonadu,sad još neka u utrci bude dobar.... ;)

Mene sreća uvijek prati,samo nikako da me stigne!!

Uhodani forumaš

Registriran: 02.08.2011.
Navija za: Red Bull i Caterham

Post Re: Pastor Maldonado | 13.05.2012., 10:26

Čestitke Pastor, nakon duge suše williams ponovo ima bolid za možda i pobjedu ako je tako dobar kako je Pastor to dokazao u kvalifikacijama :thumbs:

Maxx.......F1 is my life!!!

Stranica:123
Facebook Twitter Youtube RSS Hosted by Avalon