Iduća utrka »

Pozdrav, gost! Pisanje po forumu zahtjeva registraciju.

Stranica:Prva ... 90919293949596 ... Zadnja
AutorTema: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs"
dmw
Formula Renault

Registriran: 21.12.2011.
Navija za: Alonso

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 09:03

Citiram korisnika stipica1, 24.12.2011., 22:15

Nepravedno dodijeljena 1994. Zašto? Možda zbog bezobraznih 4 utrka kazne te sezone?

Zbog neregularnosti oko bolida naime dokazano je da je bolid u sebi imao softver za TC i LC, pa ono crevo za gorivo, imas sve to na wikipediji, i na kraju namerno izbacivanje Hila kao sto je pokuso i sa Vilnevom.

Senni oduzeta jedna. Koja?

1989. kada su ga zbog skracivanja sikane kaznili. Besmislica.

Ako misliš na 1989. ne znam odakle ti to nepravedna. Kao prvo i osnovno ni pobjeda u Japanu mu nije bila dovoljna.

E izvini onda.

"Alonso could've gone even faster if his balls weren't so huge and heavy." (Alonso overtakes Schumi in 130R, Suzuka 2005)

Furious
Karting

Registriran: 31.08.2011.
Navija za: Schoo | Hami | Hulk

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 09:26

Citiram korisnika dmw, 25.12.2011., 09:03

Citiram korisnika stipica1, 24.12.2011., 22:15

Nepravedno dodijeljena 1994. Zašto? Možda zbog bezobraznih 4 utrka kazne te sezone?

Zbog neregularnosti oko bolida naime dokazano je da je bolid u sebi imao softver za TC i LC, pa ono crevo za gorivo, imas sve to na wikipediji, i na kraju namerno izbacivanje Hila kao sto je pokuso i sa Vilnevom.

Senni oduzeta jedna. Koja?

1989. kada su ga zbog skracivanja sikane kaznili. Besmislica.

Ako misliš na 1989. ne znam odakle ti to nepravedna. Kao prvo i osnovno ni pobjeda u Japanu mu nije bila dovoljna.

E izvini onda.

:facepalm: :facepalm:

Image

dmw
Formula Renault

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 09:38

Following the San Marino Grand Prix, the Benetton, Ferrari and McLaren teams were investigated on suspicion of breaking the FIA-imposed ban on electronic aids. Benetton and McLaren initially refused to hand over their source code for investigation. When they did so, the FIA discovered hidden functionality in both teams' software, but no evidence that it had been used in a race. Both teams were fined $100,000 for their initial refusal to cooperate. However, the McLaren software, which was a gearbox program that allowed automatic shifts, was deemed legal. By contrast, the Benetton software was deemed to be a form of "launch control" that would have allowed Schumacher to make perfect starts, which was explicitly outlawed by the regulations.

"Alonso could've gone even faster if his balls weren't so huge and heavy." (Alonso overtakes Schumi in 130R, Suzuka 2005)

dmw
Formula Renault

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 09:54

Evo jos malo

Bivši timski kolega Mihaela Šumahera Jos Verštapen optužio je Nemca da je svoju prvu titulu, 1994. godine, osvojio na ilegalan način.

Holanđanin, koji je te sezone vozio u Benetonu zajedno sa Šumaherom, rekao je da je Nemac u svom bolidu imao ilegalna elektronska pomagala.

“Znam šta se dešavalo kada smo bili zajedno u Benetonu. Ljudi misle da tražim izgovore, ali znam da se njegov bolid razlikovao od mog”, rekao je Verštapen.

“Mislio sam da je to nemoguće, kočio sam na granici, ulazio sam u krivine što sam bolje mogao, pa je pitanje kako je Šumaher to mogao? Nešto nije bilo kako treba. Postojala su elektronska pomagala na njegovom bolidu, niko to nije pominjao, ali sam bio uveren u to. Kada sam pitao Flavija Brijatorea za to, on mi je rekao da nema potrebe o tome da pričamo. Ali, sada znam dovoljno”, dodao je Verštapen.

I dva komentara ljudi upucenih u '94

Stara i opstepoznata prica, nije mi jasno zasto je bas sada ponovo potezu.

Radi se o cuvenoj "Opciji 13" na ECU Sumaherovog bolida kojom se ukljucivao ilegalni uredjaj za automatski starti i kontrolu proklizavanja. Postojanje istog je nepobitno dokazano jos tada, samo kao fol nije moglo da se dokaze da ga je Sumaher zaista i koristio - a dosta je pogledati samo trke te sezone pa da svakom bude jasno da jeste...

Ali, pored ovoga, Beneton se igrao i sistemom za dolivanje goriva, koji je obojici njegovih vozaca davao nefer prednost, samo sto se "Joss the Boss" toga izgleda ne seca iako mu je zbog istog bilo poprilicno vruce u Hokenhajmu te godine.

Beneton i njegovi vozaci su morali biti diskvalifikovani iz sampionata zbog svega ovoga, a tim jos i zasce finansijski kaznjen.

To sum up MS 1994 season:

- Used TC and LC
- Overtook on parade lap
- Ignored black flag
- Used illegal refueling rig for 10 out of 16 races
- Crashed into Damon Hill in order to get rid of him

luka vz
GP2

Registriran: 28.08.2011.
Navija za: Mclaren

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 11:11

Citiram korisnika dmw, 25.12.2011., 09:54
Evo jos malo

BLABLABLABLA

BLABLABLA

Zapravo sve smo to već prošli i prokometirali tako da bi trebao pročitati malo starije postove jer opet raspravljat o Verštapenu.. :rofl: :rofl:
Ne znam, ti si zapeo oko toga da je Schumacher podmukli i mučki provokator i varalica. Znaš li možda neki tajanstveni podatak da je svim protivnicima 94' kad nisu vidjeli stavljao vreće cementa u njihove bolide kako bi sporije išli? Ne znaš, pa piše na Necikopediji. Daj tamo provjeri jer ima pravih i intrigantnih vijesti. :thumbs:

Alonso je što se tiče varanja dosta pokazao da ima i on smisla za takvo nešto tako da

Image

http://www.youtube.com/watch?v=VCAfJER9KMo

Formula Renault

Registriran: 11.08.2011.
Navija za: Honda

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 12:36

Evo jos malo

Bivši timski kolega Mihaela Šumahera Jos Verštapen optužio je Nemca da je svoju prvu titulu, 1994. godine, osvojio na ilegalan način.

Holanđanin, koji je te sezone vozio u Benetonu zajedno sa Šumaherom, rekao je da je Nemac u svom bolidu imao ilegalna elektronska pomagala.

“Znam šta se dešavalo kada smo bili zajedno u Benetonu. Ljudi misle da tražim izgovore, ali znam da se njegov bolid razlikovao od mog”, rekao je Verštapen.

“Mislio sam da je to nemoguće, kočio sam na granici, ulazio sam u krivine što sam bolje mogao, pa je pitanje kako je Šumaher to mogao? Nešto nije bilo kako treba. Postojala su elektronska pomagala na njegovom bolidu, niko to nije pominjao, ali sam bio uveren u to. Kada sam pitao Flavija Brijatorea za to, on mi je rekao da nema potrebe o tome da pričamo. Ali, sada znam dovoljno”, dodao je Verštapen.

Radi se o cuvenoj "Opciji 13" na ECU Sumaherovog bolida kojom se ukljucivao ilegalni uredjaj za automatski starti i kontrolu proklizavanja. Postojanje istog je nepobitno dokazano jos tada, samo kao fol nije moglo da se dokaze da ga je Sumaher zaista i koristio - a dosta je pogledati samo trke te sezone pa da svakom bude jasno da jeste...

Ali, pored ovoga, Beneton se igrao i sistemom za dolivanje goriva, koji je obojici njegovih vozaca davao nefer prednost, samo sto se "Joss the Boss" toga izgleda ne seca iako mu je zbog istog bilo poprilicno vruce u Hokenhajmu te godine.

Beneton i njegovi vozaci su morali biti diskvalifikovani iz sampionata zbog svega ovoga, a tim jos i zasce finansijski kaznjen.

- Used TC and LC
- Overtook on parade lap
- Ignored black flag

Očito je da ne pratiš temu od početka.
Krenulo je tako da je Šumi iz početka prozivan da je lopov, na kraju smo došli do zaključka da su skoro svi isti, ili kako se kaže: prilika čini lopova.

Evo malo sa fulcrumovog "omiljenog" kanala

http://www.youtube.com/watch?v=q-4qD9clvL4

a pogledaj ovo, izjavu na kraju i smješak
Šumi je za manje kažnjen oduzimanjem cijele sezone

ako misliš da je slučajno

Pitanje: Koliko je puta Šumi bio "fucked by system"?

GP2

Registriran: 01.11.2011.

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 14:27

Imaš dokaze?

Imena tih ljudi?

Grunf
Formula Renault

Registriran: 27.07.2011.
Navija za: Ferrari & MSC

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 16:46

A šta se opterećujete sa likom kojem je teško pročitati više od 4 rečenice, ali zato ljepi ovdje gomile sranja i očekuje da se to čita i što je najžalosnije poklanjate mu pažnju.
Jedino mi je donekle žao da Fulcrum na svojoj strani nema nikoga sa koliko toliko suvislim argumentima nego sve bolji od boljeg bisera pa ti Mario samo pjevaj 1,2,3,4 izgubljeni... stvarnost te po tko zna koji puta demantira jer tabor vam sve više postaje :facepalm:

Image Über Alles!

GP2

Registriran: 29.07.2011.
Navija za: Za istinske sirove racere

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 23:26

Citiram korisnika Grunf, 25.12.2011., 16:46
A šta se opterećujete sa likom kojem je teško pročitati više od 4 rečenice, ali zato ljepi ovdje gomile sranja i očekuje da se to čita i što je najžalosnije poklanjate mu pažnju.
Jedino mi je donekle žao da Fulcrum na svojoj strani nema nikoga sa koliko toliko suvislim argumentima nego sve bolji od boljeg bisera pa ti Mario samo pjevaj 1,2,3,4 izgubljeni... stvarnost te po tko zna koji puta demantira jer tabor vam sve više postaje :facepalm:

Želiš ti to reći da si bolji poznavatelj f1 i vožnje od mene ili !!!!!, malo si proziran sa silnim postavljanjem slikica schumachera pa kako onda od tebe oćekivati realan pogled na f1 zbivanja. :)

Live fast, Die young

GP2

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 23:48

Vidim da ovdje neki kritiziraju sennine najbrže krugove u utrkama i pitaju se kako ih ima tako malo, aludirajući kako je to dokaz da nije bio superioran u utrkama, pa imam poruku za takve neka pogledaju pravila koja su tada vrijedila u f1, najbrži krugovi su se u njegovo vrijeme mogli postavljati iskljućivo u zadnjim krugovima utrke kada je bolid bio lagan, Ayrton jednostavno nije imao potrebe za ganjanjem najboljih vremena, da je kojim slućajem tada bilo dozvoljeno doljevanje goriva, vjerujem da bi senna imao znaćajno bolju statistiku u tom pogledu jer bi do kraja prvog stinta morao voziti na limitu ovako nije jer je u mnogo slućajeva samo kontrolirao stećenu prednost, ali vi svi to vidite iz gledanja utrka iz senninoga doba samo se hvatate za slamku nebi li ocrnili njegova postignuća i nebi li osporili njegovu brzinu, imam jedno pitanje za vas statistićare, koliko je puta senna pobjedio a da nije postigao fastest lap,odgovorite mi na ovo pa ćete vidjeti koliko ta statistika ne igra nikakvu ulogu u nećijoj pobjedi i superiornosti na stazi, ili još bolje nabrojite mi sennine utrke sa više od 10 sec prednosti u kojima nema najbrži krug.

Ti isti ljudi koji su postavljali najbrže krugove neka se zapitaju zašto to nisu radili u kvalifikacijama koje tome i služe ( da se vidi tko je sposoban napraviti najbrži krug). :)

Live fast, Die young

GP2

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 25.12.2011., 23:55

Pitanje stipici : Kakve veze ima postavljanje najbržeg gruga sa superiornosti u utrci, ajde mi molim te odgovori na ovo pitanje baš sam znatiželjan, odgovori mi na to pitanje imajući u vidu o kojem dobu formule 1 govorimo. CIJELI SAM SE PRETVORIO U UHO, ŠAPNI MI MOLIM TE ODGOVOR, zatim mi odgovori koliko je vozaća postavilo taj isti fastest lap a da nisu bili među prvih 6 u utrci u vremenu od 84 do 94. :rofl:

Live fast, Die young

GP2

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 00:01

Citiram korisnika stipica1, 25.12.2011., 12:36

Evo jos malo

- Used TC and LC
- Overtook on parade lap
- Ignored black flag

Očito je da ne pratiš temu od početka.
Krenulo je tako da je Šumi iz početka prozivan da je lopov, na kraju smo došli do zaključka da su skoro svi isti, ili kako se kaže: prilika čini lopova.

Evo malo sa fulcrumovog "omiljenog" kanala

http://www.youtube.com/watch?v=q-4qD9clvL4

a pogledaj ovo, izjavu na kraju i smješak
Šumi je za manje kažnjen oduzimanjem cijele sezone

ako misliš da je slučajno

Pitanje: Koliko je puta Šumi bio "fucked by system"?

Nisam li ja ovdje kao sennin fan prvi rekao da su svi oni isti i da im je jedino pobjeda bitna i ućinili bi sve za nju, niste li vi svi ovdje napadali sennu zbog šamarćine koju je zaljepio Irvineu, pritom zaboravljajući schumacherovo naganjanje coultharda sa kacigom u ruci na vn belgije koje je dobro prošlo po coultharda jer je schumacher na vrijeme zaustavljen, ja osobno mislim da su i irvine i choultard zaslužili batine, nisam za upotrebu sile ali takav idiotizam dugo nije viđen posebno od strane irvinea. :thumbs:

Live fast, Die young

Silvia
Formula Renault

Registriran: 20.08.2011.

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 12:02

Usporedba slučajeva Senna - Irvine i Schumacher - Coulthard nikako nije na mjestu, jer su međusobno neusporedivi. Coulthard je svojim postupkom lako mogao stajati glave i sebe i Schumachera, dok se Irvine nakon što je prvo propustio drznuo preteći natrag Ayrtona Sennu videći da ovaj ne prelazi Hilla koji je također zaostajao za krug. U Belgili '98 su lako mogle biti teže ozlijeđene, ili čak izgbljene dvije glave, dok je u Japanu '93 bio povrijeđen samo "svečev" ponos.

Dani
GP2

Registriran: 24.07.2011.
Navija za: Hamilton

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 14:02

Vidim ja Silvija da se ti i dalje slijepo drzis svojih dvostrukih mijerila. A ni grunf nije daleko. Velika kolicina narcisoidnosti je jako opasna. Kako sa okolinu tako i za samu osobu.

dsr
Karting

Registriran: 01.08.2011.
Navija za: alonso,hamilton

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 14:49

Citiram korisnika Dani, 26.12.2011., 14:02
Vidim ja Silvija da se ti i dalje slijepo drzis svojih dvostrukih mijerila. A ni grunf nije daleko. Velika kolicina narcisoidnosti je jako opasna. Kako sa okolinu tako i za samu osobu.

:thumbs:

Grunf
Formula Renault

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 17:25

Imati dvostruka mjerila nebi bila odlika Narcisoidnih osoba, ali ti si napisao i ovo:

podmuklost i mudrost jesu razlicitog znacenja ali itekako idu jedna uz drugu

tako da me niti ne iznenađuje tvoj posvemašnji nedostatak znanja po pitanju procijenjivanja ljudi, ali prije nego se sljedeći put odlučiš davati diagnoze nekome bilo bi ipak dobro da proučiš materiju. Postoje ustanove gdje su ta znanja dostupna i besplatna. Čak je i smještaj osiguran :mrgreen:

Anyway kolega ovdje su tema vozači!
Za temu o stanju duha i uma forumaša biti će potrebno otvoriti novi forum na tu temu pa se tamo bavi psihoanalizom nas forumaša koliko ti drago! Siguran sam da ćeš imati zanimljive sugovornike!

Image Über Alles!

Grunf
Formula Renault

Post Re: ...,Prost, Senna, Schumacher,... bez "vs" | 26.12.2011., 17:26

Citiram korisnika dsr, 26.12.2011., 14:49

Image Über Alles!

Stranica:Prva ... 90919293949596 ... Zadnja
Facebook Twitter Youtube RSS Hosted by Avalon